ZDIEĽAŤ

Značka Hanwha Techwin sa mení na Hanwha Vision v spojitosti s rozširovaním ponuky o systémy videnia

1. marca 2023: Spoločnosť Hanwha Techwin, popredný dodávateľ systémov video dohľadu, oznámila zmenu svojho názvu na Hanwha Vision v spojitosti s rozširovaním ponuky riešení v úlohe globálneho poskytovateľa systémov videnia.

Spoločne s oznámením zmeny názvu vyjadrila firma zámer stáť na čele globálnych inovácií v tejto oblasti.

Hanwha Vision bude zákazníkom poskytovať svoje obchodné know-how a prispôsobené riešenia pre systémy dohľadu a na podporu prevádzky naprieč celými podnikmi cestou začleňovania AI a cloudov do špičkových technológií videnia.

Podľa dostupných informácií bude postupovať nad rámec produktov video dohľadu s cieľom poskytovať systémy videnia budúcej generácie, začleňujúce technológie umelej inteligencie (AI) a cloudov na podporu čo najlepšej informovanosti zákazníkov v rámci obchodných činností a rozvoja inovácií na globálnom trhu.

„Budeme stavať na našej kľúčovej konkurencieschopnosti prostredníctvom inovácií, naďalej budeme zákazníkom pomáhať riešiť ich bolestivé miesta a prinášať nové hodnoty cestou vyspelých systémov videnia.“

uviedol Soon-hong Ahn, prezident a generálny riaditeľ Hanwha Vision.

„Spoločne s rozširovaním záberu nášho podnikania zo systémov dohľadu a analýzy vzniknutých udalostí sa chystáme poskytovať prispôsobené informácie prostredníctvom analýz veľkých dát a využiteľných riešení, ktoré incidentom nielen zamedzujú, ale aj na ne v reálnom čase reagujú. Naše nové systémy videnia budú zákazníkom veľkou pomocou v rámci ich prevádzkovej stratégie.“

doplnil riaditeľ Ahn.

V rámci ďalšieho rozvoja obchodných činností postupne premietne zmenu značky do zahraničných dcérskych spoločností, produktov a riešení v závislosti od podmienok konkrétneho trhu.

Hanwha Vision otvára dvere k novým inováciám a riešeniam pre našu budúcnosť.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPrehľad Dahua 2022 a výhľad na rok 2023: Posilnenie digitálno-inteligentnej transformácie a aplikácií AI
Ďalší článokVideo analýzy, ktoré zlepšujú bezpečnosť a ochranu zdravia na pracovisku
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ