ZDIEĽAŤ

Hanwha Techwin, celosvetový líder v oblasti produktov a riešení video dohľadu, uvádza Wisenet Viewer 1.2 – výkonný softvér pre správu sieťových a digitálnych videorekordérov s dôrazom na jednoduché používanie na podporu informovaného a včasného rozhodovania. Wisenet Viewer 1.2 pomáha bezpečnostným oddeleniam zaistiť zabezpečenie priestorov s využitím rôznych sieťových a digitálnych videorekordérov obsluhovaných prostredníctvom jedinej aplikácie. Uvedený softvér zbavuje používateľa nutnosti používať vyhradený server na správu všetkých video zdrojov.

Prispôsobivý podľa potreby

Softvér sa ľahko prispôsobí konkrétnym potrebám sledovania. Video je možné exportovať priamo v autonómnom prehrávači (napr. Wisenet Player) za účelom ľahkého prezerania. V príslušnom usporiadaní je možné ďalej prehrávať súbory médií. Spoločne s dlaždicami zobrazenie videa je možné zobrazovať webové stránky; obsluha môže na niekoľkých monitoroch spúšťať viac aplikácií súčasne.

Intuitívne sledovanie

Možnosti sledovania ďalej vylepšuje intuitívne užívateľské rozhranie, ktoré podporuje flexibilné zoskupovanie kanálov a vlastné usporiadanie. Obsluha môže pomocou myši ľahko približovať/odďaľovať video stream a prispôsobovať veľkosť jednotlivých dlaždíc. Vďaka funkcii ‚autofit‘ si užívateľ jedným kliknutím prepne zvolenú dlaždicu do celoobrazovkového zobrazenia. Do nahraného videa je tiež možné vkladať záložky.

Wisenet Viewer 1.2 okrem toho obsahuje funkcie na odstraňovanie deformácií obrazu, a umožňuje tak obsluhe sledovať obraz z kamier typu rybie oko v samostatnom, panoramatickom alebo quad zobrazení pre presnejšie monitorovanie priestorov.

Pri sieťových videorekordéroch vybavených vyhľadávaním s podporou AI potom Wisenet Viewer 1.2 umožňuje dohľadávať udalosti na základe rôznych atribútov získaných z kamier s podporou AI. Výsledkom je vyššia produktivita obsluhy vďaka úspore času aj energie pri filtrovaní podľa konkrétnych objektov a atribútov.

Na paneli s kontrolami stavu potom užívateľ prehľadne vidí technický stav všetkých systémových zariadení.

Automatické pravidlá pri výskyte udalostí

Pomocnú úlohu pri monitorovaní hrá správa pravidiel ‚Udalosť-Akcia‘ na skrátenie doby odozvy a zvýšenie efektivity. Obsluha môže nastaviť spúšťanie vybraných akcií pri výskyte konkrétnej udalosti. Napríklad pri udalosti detekcie pohybu sa môže automaticky rozoznieť alarm. Pri zistení udalosti sa môžu e-mailom rozoslať oznámenia a obsluha si môže podľa potreby nastaviť zostavu pravidiel na spustenie následných akcií.

Rad vylepšení

Komentuje Uri Guterman, šéf produktového a marketingového manažmentu spoločnosti Hanwha Techwin Europe: „Podpora čo najlepšej práce našich zákazníkov a ich tímov je stredobodom každej aktualizácie od Hanwha Techwin. Wisenet Viewer 1.2 prináša množstvo vylepšení softvéru pre správu NVR/DVR, kedy sa dokáže prispôsobovať rôznym potrebám obsluhy a zahrnúť všetko od videa až po webové stránky pod jediné intuitívne rozhranie. Tímy tak môžu využívať systém video dohľadu skutočne na maximum a zaistiť, aby im neuniklo nič dôležité.“

Z ďalších jedinečných funkcií Wisenet Viewer 1.2 spomeňme digitálne podpisy, hardvérové dekódovanie, postupnosti usporiadania alebo vylepšenia stromového zobrazenia súborov médií s automatickou aktualizáciou a podporou podpriečinkov.

Kompatibilita

Wisenet Viewer 1.2 je kompatibilný so sieťovými a digitálnymi videorekordérmi Hanwha Techwin (SUNAPI v2.3.1 alebo novší) a podporuje viacero operačných systémov vrátane Windows a macOS. Ľahko sa nastavuje a nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti s programovaním. Po prihlásení má užívateľ na jedno kliknutie k dispozícii všetky digitálne a sieťové videorekordéry Wisenet.

Wisenet Viewer 1.2 je k dispozícii bezplatne s každým zakúpeným videorekordérom Wisenet.

Ďalšie informácie o produkte Wisenet Viewer 1.2 nájdete tu.

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás: +421 2 2102 5260 / obchod@canex.sk

Nakupujte produkty (e-shop): shop.canex.sk/

Projektové riešenia na mieru (Tvoríme IP Security): canex.sk

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokČo vlastne znamená alebo neznamená plnenie požiadaviek ONVIF (a prečo je to vo video dohľade dôležité)
Ďalší článokHanwha Techwin predstavuje systém pre správu videa Wisenet WAVE 5.0
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ