ZDIEĽAŤ

12Mpx kamery Wisenet XNF-9010RV a XNF-9010RVM typu „rybie oko“ sú najnovším prírastkom modelového radu kamier Wisenet X s čipovou sadou Wisenet7 firmy Hanwha Techwin.

Prelomový čipset Wisenet7 sa chváli pozoruhodnou zostavou technológií s cieľom výrazne zvýšiť bezpečnosť kamier Wisenet. Uvedená čipová sada získala certifikát o kybernetickom zabezpečení na základe testovania CAP (Cybersecurity Assurance Program) organizácie UL. Hanwha Techwin tak dodáva koncovým užívateľom istotu plynúcu z vedomia, že ich dôverné dáta budú bezpečne ochránená pred hackermi.

Špičková kvalita obrazu za všetkých svetelných podmienok

Bohato vybavená čipová sada Wisenet7 nastoľuje nový štandard kybernetickej bezpečnosti v rámci riešenia video dohľadu na báze IP sietí. Okrem toho zabezpečuje, že obe nové kamery typu „rybie oko“ so vstavaným IR prisvietením dokážu sprostredkovať špičkovú kvalitu obrazu za všetkých svetelných podmienok. Nový extrémne široký dynamický rozsah (WDR) využíva nové technológie „lokálneho vylepšenia kontrastu“ a „analýzy scén“ k snímaniu ultra čistého obrazu v scénach obsahujúcich veľmi svetlé aj veľmi tmavé plochy.

Obe kamery charakterizuje dlhý zoznam ďalších praktických funkcií. Model XNF-9010RVM je v prevedení odolnom voči vibráciám a certifikáciou EN50155 je robustným produktom na sledovanie diania na palube autobusov, vlakov, nákladných vozidiel a ďalších dopravných prostriedkov.

Hlavné vlastnosti

Obe kamery disponujú zabudovanou funkciou pre odstraňovanie deformácií obrazu a ponúkajú hneď niekoľko alternatívnych režimov zobrazovania, ako je napr. jednoduchá panorama, dvojitá panorama alebo quad zobrazenie.
Prostredníctvom funkcie digitálneho PTZ môže obsluha elektronicky otáčať, nakláňať a približovať obraz vo vybraných oblastiach, kde práve požaduje detailnejší náhľad situácie, a súčasne naďalej monitorovať obraz celého priestoru v rozpätí 360 °. K dispozícii je aj funkcia privátneho maskovanie zón, napájanie 12 VDC a podpora napájania PoE. V prípade výpadku sieťovej prevádzky sa video automaticky zálohuje na SDXC kartu priamo v kamere, aby nemohlo dôjsť k strate potenciálnych dôkazov vo video záznamoch.

Bezplatne poskytované aplikácie pre teplotné mapy, počítanie osôb a správu rád

Obe kamery sú nielen účinným nástrojom na odhaľovanie a zamedzenie trestnej činnosti, ale ponúkajú aj špecializované aplikácie na podporu rozhodovania, ktoré ponúkajú užívateľom využívať video monitorovacie systémy s oveľa vyššou pridanou hodnotou. Video analytické aplikácie pre teplotné mapy, počítanie osôb a správu rád môžu pomáhať podnikom – najmä maloobchodným predajniam – odhaľovať príležitosti k zvyšovaniu produktivity, lepšie pochopiť správanie zákazníkov a zlepšovať zákaznícke skúsenosti.

Jedinečná technológia WiseStream II

Obe nové kamery podporujú kompresné formáty H.265, H.264 a MJPEG, ako aj technológiu doplnkovej kompresie technológie WiseStream II, ktorá dynamicky riadi spôsob kódovania, a vyvažuje tak úroveň kvality a kompresie v závislosti na pohybe v snímanom obraze.
Technológia WiseStream v kombinácii s kompresným formátom H.265 oproti súčasnej technológii H.264 účinne znižuje nároky na šírku pásma až o 75%.

Kľúčové vlastnosti kamier Wisenet XNF-9010RV / M :

• Objektív 1,08 mm s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.
• Stereografický objektív zvyšuje rozlíšenie v periférnych oblastiach obrazu.
• Jednoduché zaostrenie – funkcia Simple Focus: automaticky zaostríte jediným stlačením tlačidla na zadnej strane kamery; tlačidlo je možné ovládať aj diaľkovo prostredníctvom siete.
• Zostava funkcií inteligentnej analýzy obsahu videa zahŕňa detekciu rozostrenia, smerovú detekciu, rozpoznávanie pohybu, rozpoznávanie výskytu / zmiznutia objektov, detekciu príchodov a odchodov, detekciu podozrivých postávajúcich osôb, rozpoznávanie neoprávnenej manipulácie, detekciu pretnutia virtuálne hranice a rozpoznávanie zvuku.
• Klasifikácia zvukov – funkcie audio analýzy s rozpoznávaním kľúčových zvukov, napr. Zvýšenie hlasu, náhlych výkrikov, rozbíjanie skla, výstrelov či výbuchov, kedy zariadenie spúšťa výstrahu, aby bezpečnostný personál mohol okamžite reagovať na každý incident.
• Kryt v tvare pologule s anti-vandal prevedením

„Prostredníctvom jedinej kamery typu rybie oko môžete často efektívne a hospodárne pokryť celú oblasť, najmä v prípadoch, kedy by ste kvôli eliminácii mŕtvych uhlov museli použiť väčší počet štandardných kamier. Ponúkajú sa tiež v kompaktnej podobe pre predajne alebo ďalšie miesta, kde záleží na estetických kvalitách prostredia, “ komentuje Uri Guterman, šéf produktového a marketingového manažmentu spoločnosti Hanwha Techwin Europe.
„Kamery typu rybie oko síce na trhu nechýbajú, avšak modely XNF-9010RV a XNF-9010RVM svojím príkladným kybernetickým zabezpečením a funkciami pre zvýšenie kvality obrazu rozhodne vystupujú z šedi davu.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokZhromažďujte dôkazy pomocou aplikácie AXIS Case Insight
Ďalší článokBezdotykové videovrátniky si počas epidémie COVID-19 získali obľubu
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ