ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje AXIS Case Insight, nástroj pre správu digitálnych dôkazov. Umožňuje používateľom bezpečne zhromažďovať, spravovať a zdieľať dôkazy z Axis kamier nosených na tele. Vďaka efektívnej správe prípadov sa zákazník môže sústrediť na vyšetrovanie, zhromažďovanie dôkazov a vytvárania prípadov.

AXIS Case Insight je online služba, ktorá je prístupná z ľubovoľného webového prehľadávača. Online prístup umožňuje zákazníkom spolupracovať a zdieľať informácie o prípadoch s internými aj externými zainteresovanými stranami.

Systém je navrhnutý tak, aby podporoval vyšetrovanie a zachovával kvalitu dôkazov zabezpečením reťazca väzby. Obsahuje intuitívny nástroj na redigovanie videa, ktorý maskuje ľudí a objekty v scéne a vyhýba sa tak nutnosti ručne editovať obsah po jednotlivých snímkach. Záznamy z Axis kamier nosených na tele sa automaticky prenášajú do systému a dajú sa ľahko porovnávať s ďalšími digitálnymi dôkazmi súvisiacimi s vyšetrovaním, ako sú napríklad súbory PDF, fotografie alebo videá z iných zdrojov.

Medzi kľúčové výhody patrí:

• Zhromažďujte digitálne dôkazy na jednom centralizovanom mieste
• Automatické šifrovanie pomocou AES-256 so symetrickými kľúčmi
• Ľahká interná a externá spolupráca s podrobnou kontrolou prístupu
• Integrácia s dispečerskými systémami na automatické vytváranie prípadov a zhromažďovanie dôkazov
• Pokročilý vyhľadávací nástroj na ľahké vyhľadanie prípadov a dôkazov
• Zaručený reťazec úschovy vďaka neodstrániteľnému záznamu o činnosti používateľa
• Automatické uchovanie na základe kategórie prípadov

AXIS Case Insight dopĺňa a posilňuje ponuku osobných kamier od spoločnosti Axis a poskytuje zákazníkom nové komplexné riešenie.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokUmelá inteligencia v sektore video monitorovania
Ďalší článokNové kamery Wisenet X typu „rybie oko“ s rozlíšením 12 MPx
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ