ZDIEĽAŤ

„Robustné video monitorovacie riešenie bohaté na funkcie vybavené AI sledovaním objektov.“

Sledovanie objektov na báze AI, presné ovládanie PTZ, adaptívne IR osvetlenie a vylepšená kybernetická bezpečnosť sú iba niektoré z mnohých noviniek, ktoré boli zabudované do nových kamier Wisenet X PTZ PLUS s vysokým rozlíšením, ktoré predstavila na trh spoločnosť Hanwha Techwin.
Nové kamery 2MP, 6MP a 4K Wisenet X PTZ PLUS, sú určené na ochranu perimetru veľkých otvorených priestranstiev, ako sú letiská, parkoviská, priemyselné parky, štadióny a centrá miest. Sú schopné zachytiť snímky objektov až do vzdialenosti 200 metrov bez ohľadu na svetelné podmienky pomocou adaptívnej infračervenej technológie, ktorá nastavuje uhol infračervených LED diód kamery tak, aby zodpovedali úrovni priblíženia.

Čipset Wisenet7

Srdcom nových kamier Wisenet X PTZ PLUS je čipset Wisenet7, nová ultra výkonná čipová sada spoločnosti Hanwha Techwin, ktorá ponúka pôsobivý zoznam technológií, ktoré významne zvyšujú dôveryhodnosť v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Kamery tiež profitujú z vlastného systému vydávania certifikátov zariadení Hanwha Techwin, ktorý vkladá jedinečné certifikáty do produktov Wisenet počas vývojovej fázy aj výrobného procesu.

Čipová sada Wisenet7 tiež zabezpečuje snímanie fotografií vo vynikajúcej kvalite pomocou funkcie „extrémneho“ širokého dynamického rozsahu (WDR) využívajúc technológiu Local Contrast Enhancement a Scene Analysis na snímanie ultra čistých obrázkov zo scén obsahujúcich náročnú kombináciu jasných a tmavých oblastí.

Automatické sledovanie

Funkcia AI automatického sledovania umožňuje operátorom efektívne monitorovať pohyb objektov. Kliknutím pravým tlačidlom myši môžu operátori naprogramovať kameru tak, aby sa zamerala a automaticky sledovala konkrétny definovaný objekt. Robí to pomocou hlbokej analýzy videa, ktorá detekuje a klasifikuje ľudí a vozidlá. Videoanalýza je podporovaná algoritmami AI, ktoré sú jedinečné pre Hanwha Techwin.

Prednastavená presnosť

Kamery Wisenet PTZ PLUS, majú prednastavenú presnosť ± 0,1˚, a sú schopné detekovať, či sú presne namierené na zadané zorné pole, a do jednej sekundy sa presunú do správnej polohy.

Kľúčové vlastnosti

Vstavané stierače odstraňujú dážď, alebo sneh a následne aktivujú kúrenie na šošovke, aby vysušili všetku zvyškovú vodu.
Rozšírený rozsah náklonu až 110 ° zaručuje, že budete vidieť objekty umiestnené nad kamerami.

Funkcia uloženia zaostrenia, ktorú je možné použiť na 32 preddefinovaných oblastí, zaručuje, že bez ohľadu na svetelné podmienky je kamera schopná rýchlo zaostriť, keď sa presunie do novej polohy.

Jednoduchá inštalácia

Kamery Wisenet X PTZ PLUS sú kompaktné a približne o 65% ľahšie ako väčšina PTZ kamier, je možné ich rýchlo a jednoducho nainštalovať. Na rozdiel od bežných PTZ kamier, ktoré vyžadujú až 5 samostatných káblov, Wisenet X PTZ PLUS potrebuje na fungovanie iba jeden kábel RJ45 a je nainštalovaný s flexibilným puzdrom, ktoré zaisťuje vodotesnosť kamery.

Nové kamery Wisenet PTZ PLUS :

Wisenet XNP-9300RW: 4K PTZ kamera s 30-násobným optickým zväčšením
Wisenet XNP-8300RW: 6 MP PTZ kamera s 30-násobným optickým zväčšením
Wisenet XNP-6400RW: 2 MP PTZ kamera s 40-násobným optickým zväčšením

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKamera AXIS P8815-2 na počítanie ľudí v náročných podmienkach
Ďalší článokUmelá inteligencia v sektore video monitorovania
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ