ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje novú kameru na 3D počítanie ľudí AXIS P8815-2, ktorá kombinuje 3D zobrazovací softvér a hardvér v jednom zariadení a poskytuje počítanie ľudí prechádzajúcich vopred definovanou oblasťou v reálnom čase. Od maloobchodných predajní po múzeá, údaje môžu poskytnúť prehľad o trendoch návštevníkov, ktoré môžu pomôcť optimalizovať konkrétnu prevádzku.

AXIS P8815-2 využíva obrázky snímané dvoma senzormi na generovanie 3D hĺbkovej mapy, ktorá posilňuje presnosť počítania ľudí. Je ideálna do náročných svetelných prostredí, kde sú tiene, silné slnečné svetlo, oslnenie alebo vysoký objem premávky. Je obzvlášť užitočná v priestoroch s otočnými dverami alebo netradičnými vchodmi. A s voliteľným príslušenstvom ho možno pripevniť alebo zapustiť do stropu.
AXIS P8815-2 sa dodáva s predinštalovaným a predkalibrovaným softvérom, takže inštalácia je jednoduchá a rýchla.

Kľúčové vlastnosti AXIS P8815-2:

3D počítanie ľudí
Integrovaný softvér a hardvér
Optimalizované pre náročné svetelné podmienky
Flexibilná počítacia plocha

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNová generácia kamier AXIS pre vynikajúcu kvalitu obrazu v scénach s rýchlym pohybom
Ďalší článokNové kamery Wisenet X PTZ PLUS
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ