ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications uvádza na trh sieťovú kameru AXIS P1455-LE, ktorá ponúka rozlíšenie HDTV 1080p a až 60 snímok za sekundu. Je ideálna pre širokú škálu scenárov video monitorovania, a je vhodná najmä na snímanie scén s veľkým pohybom.

Kamera AXIS P1455-LE je pripravená na použitie v exteriéri, obsahuje Axis Forensic WDR, sníma vysoko kvalitné snímky, aj keď sú na scéne tmavé aj svetlé oblasti. Technológia Axis Lightfinder 2.0 zabezpečuje vynikajúci forenzný obraz pri slabom osvetlení a Axis OptimizedIR umožňuje monitorovanie v tme až do 40 m.

Zahŕňa pohybovo adaptívnu expozíciu, ktorá výrazne znižuje rozmazanie pohybu od približujúcich sa alebo blízkych objektov. Technológia AXIS Object Analytics dokáže detegovať a klasifikovať ľudí a vozidlá. Okrem toho ponúka táto kamera s technológiou edge-to-edge inteligentné párovanie vrátane obojsmerného zvuku so sieťovými reproduktormi Axis. Všetko na mieru Vašim konkrétnym požiadavkám.

Kľúčové vlastnosti AXIS P1455-LE:

Lightfinder 2.0, Forensic WDR a OptimizedIR
Axis Object Analytics
Pohybovo adaptívna expozícia
Vylepšené funkcie zabezpečenia
Axis Zipstream s podporou H.264 / H.265

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNová séria NVR Wisenet WAVE PoE
Ďalší článokKamera AXIS P8815-2 na počítanie ľudí v náročných podmienkach
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ