ZDIEĽAŤ

Nové NVR Wisenet WAVE PoE predstavené spoločnosťou Hanwha Techwin sú navrhnuté tak, aby poskytovali nákladovo efektívny spôsob, ako môžu používatelia využívať výhody veľmi populárneho softvéru na správu videa (VMS) Wisenet WAVE bez nutnosti inštalácie servera.

8-kanálové NVR Wisenet WRN-810S a 16-kanálové NVR WRN-1610S sú vybavené výkonným procesorom, ktorý poskytuje používateľom hladko integrovaný a optimalizovaný spôsob využitia najnovšej verzie VMS bohatej na funkcie. Model WRN-810 ukladá až 12 terabajtov dát pomocou 2 interných pevných diskov SATA a model WRN-1610S uchováva až 24 terabajtov dát prostredníctvom 4 diskov SATA.

„Okrem okamžitého prínosu, ktorým je zabudovaný VMS systém Wisenet WAVE do NVR pripravený na okamžité použitie, ponúkame systémovým integrátorom pocit, že sa na nás môžu spoľahnúť pri poskytovaní služieb zákazníkom na jednom mieste, “ uviedol Uri Guterman, vedúci oddelenia produktu a marketingu spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

Kľúčovým cieľom predtavenia 2 nových NVR bolo minimalizovať celkové náklady na vlastníctvo Wisenet WAVE a spoločnosť Hanwha Techwin to dosiahla zrušením požiadavky na nákup, inštaláciu, správu a údržbu servera, ktorý je bežne potrebný na spustenie softvéru. Používatelia tiež môžu využívať výhody flexibilných licenčných opatrení „pripravených na budúcnosť“, podľa ktorých si musia spočiatku kupovať licencie iba pre polovicu kanálov príslušných NVR a potom platiť iba za zvyšné licencie, keď to bude v budúcnosti potrebné.

Náklady na nasadenie NVR ďalej znižujú zabudované PoE, ktoré poskytujú čas šetriaci spôsob napájania pripojených kamier.

Jednoduchá obsluha systému

Wisenet WAVE, ktorý je určený na uspokojenie potrieb malých a stredných projektov monitorovania videa, s dôrazom na zjednodušený používateľský zážitok, je vybavený intuitívnym nástrojom „drag & drop“, ktorý operátorom mimoriadne uľahčuje nastavenie zobrazenia živého obrazu. Zaznamenané obrázky na jednej obrazovke alebo videostene s prispôsobiteľným rozložením a veľkosťami. Tento nástroj je podporovaný funkciou „Layout-as-an-Action“, ktorá spúšťa preddefinované rozloženie obrazovky, aby sa automaticky otvorila, keď dôjde k udalosti, zatiaľ čo široká škála možností inteligentného vyhľadávania vrátane vyhľadávania podľa kľúčových slov, kalendára a časového úseku, umožňuje operátorom rýchle načítanie zaznamenaných videozáznamov o konkrétnych udalostiach. Virtuálne PTZ uľahčuje obsluhe iba niekoľkými jednoduchými kliknutiami myši priblíženie, aby ste videli detailné informácie o akejkoľvek podozrivej činnosti.

Wisenet Wave 4.1

Dve nové NVR sú zabudované do najnovšej verzie Wisenet WAVE 4.1, ktorá je vybavená dlhým zoznamom nových praktických funkcií vrátane push notifikácií o užívateľom definovaných alarmových udalostiach, ktoré je možné odosielať na mobilné zariadenia, a integrovaných webových stránok kamier, ktoré umožňujú operátorom na správu nastavení pripojených kamier bez nutnosti otvorenia samostatného okna prehľadávača.

Vylepšené inteligentné vyhľadávanie umožňuje používateľom nastaviť oblasť záujmu udalostí a zúžiť tak vyhľadávanie na konkrétnu oblasť zorného poľa, zatiaľ čo integrácia s kamerami AI od spoločnosti Wisenet umožňuje rozpoznávanie atribútov klasifikovaných objektov alebo osôb. Používatelia sú tiež schopní forenzne vyhľadávať konkrétne objekty alebo osoby filtráciou zaznamenaných metadát.

„Dostupnosť týchto 2 nových NVR znamená, že aj malé obchody a kancelárie budú odteraz schopné využívať užívateľsky prívetivé funkcie Wisenet WAVE na rýchle načítanie a kontrolu zaznamenaných videozáznamov o všetkých udalostiach, ako aj na sledovanie živého obrazu,“

„Aj keď Wisenet WAVE, s minimálnymi špecifikáciami, bude fungovať na prakticky akomkoľvek serveri, zabudovanie softvéru do NVR znamená, že čas inštalácie je minimalizovaný a používatelia môžu očakávať robustné, kyberneticky bezpečné a optimalizované riešenie záznamu, ktoré ponúka vysokú úroveň spoľahlivosti a výkonu. “

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNové kamery Wisenet7 vybavené inovatívnymi technológiami
Ďalší článokNová generácia kamier AXIS pre vynikajúcu kvalitu obrazu v scénach s rýchlym pohybom
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ