ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin predstavuje na trh nový produktový rad vybavený čipovou sadou Wisenet7. Čipová sada Wisenet7 je vyvinutá spoločnosťou Hanwha Techwin, zahŕňa 30 rokov vývoja riešení pre CCTV a inovatívnych technológií.

Novo predstavené kamery Wisenet7 (XNB-9002/8002, XND-9082RV / 8082RV, XND-9082RF / 8082RF, XNV-9082R / 8082R, XNO-9082R / 8082R) ponúkajú 4K video s vysokým rozlíšením, ktoré poskytujú jasný a živý obraz pre forenzné vyhľadávacie aplikácie.

Okrem vysokého rozlíšenia boli nainštalované rôzne funkcie, ako napríklad „extrémne WDR“, „technológia redukcie šumu“, „korekcia skreslenia objektívu“ na zlepšenie celkovej kvality videa.

Wisenet7 obsahuje vylepšenú technológiu WDR, ktorá znižuje šum, ktorý sa vyskytuje počas zobrazovacieho procesu WDR. To poskytuje jasný a dobre kontrastný obraz aj pri extrémnych svetelných podmienkach.

Pokročilá technológia redukcie šumu čipovej sady Wisenet7 používa rôzne filtre na pohyb a nepohyblivé oblasti v zornom poli kamery. To minimalizuje rozmazanie pohybu a zlepšuje definíciu hrán a farieb objektov, čo uľahčuje ich identifikáciu pri sledovaní živého videa a pri forenznej kontrole.

Technológia korekcie skreslenia objektívu Wisenet7 koriguje skreslenie videa vytvorené pomocou širokouhlých objektívov a vytvára video, ktoré sa viac podobá tomu, čo vidíme ľudským okom.

Kybernetická bezpečnosť má v odvetví videa monitorovania najvyššiu dôležitosť. Na základe 30 ročných skúseností spoločnosti Hanwha Techwin v oblasti inovatívnych technológií vydala produkt, ktorý predstavuje najvyššiu úroveň kybernetickej bezpečnosti v tomto odvetví.

Kamery s čipovou sadou Wisenet7 používajú systém vydávania certifikátov zariadení Hanwha Techwin, ktorý v priebehu výrobného procesu vkladá do každého produktu jedinečné certifikáty. Bezpečnostné zásady spoločnosti Hanwha Techwin, vrátane Secure Boot, Secure OS, Secure Storage a Secure Open Platform, zabezpečujú kybernetickú bezpečnosť produktu na každom kroku.

Výnimočné rozlíšenie 4K

Kamery s čipovou sadou Wisenet7 poskytujú jasné a živé obrazy v rozlíšení až 4K, ktoré sú vhodné pre forenzné vyhľadávacie aplikácie. Spoločnosť Hanwha Techwin sama vyvinula varifokálne šošovky F1.2, najjasnejšie spomedzi 4K šošoviek, ktoré sú implementované do zostavy 4K.

Extrémne WDR rozjasní tmavé oblasti

Spoločnosť Wisenet7 prijala novú technológiu vylepšenia kontrastu pre jasnejší obraz. Existujúca technológia korekcie podsvietenia maximalizovala rozsah variácie (dynamický rozsah) na integráciu viacerých snímok. U tejto metódy bolo ťažké udržať podrobnú hranu videa kvôli zníženému kontrastu obrazu. Wisenet7 kombinuje technológiu vylepšenia lokálneho kontrastu, aby sa minimalizoval kontrast pri integrácii do viacerých snímok, a poskytuje jasnejší a ostrejší obraz bez šumu.

Vidieť ako z ľudského oka, vysoko kvalitné snímky bez skreslenia

Skreslenie obrazu spôsobené lomom šošoviek vyžaduje techniku korekcie, ktorá ho opraví. Wisenet7 dokonale koriguje skreslenie spôsobené širokouhlými objektívmi. Za hranicami existujúcej technológie korekcie skreslenia je možné pri použití širokouhlých šošoviek s vysokým indexom lomu sledovať video, ako je videné ľudským okom, bez skreslenia.

Komplexná kybernetická bezpečnosť

Wisenet7 ponúka komplexné bezpečnostné riešenie, ktoré spĺňa štandardy UL CAP a Secure by Default s vynikajúcimi opatreniami v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Dôležité informácie sú bezpečne chránené pomocou Secure Boot / Secure OS / Secure Storage a bezpečnosť produktu bola vylepšená elektronickým podpisom firmvéru / otvorenej platformy.

Vo výrobnej fáze po vývoji sa bezpečnosť samotného produktu ďalej zvýšila vložením jedinečných certifikátov pre každý produkt prostredníctvom vlastného systému vydávania certifikátov zariadení spoločnosti Hanwha Techwin. Toto je diferencovaná bezpečnostná politika, ktorú ponúka iba spoločnosť Hanwha Techwin s vlastnou technológiou čipového dizajnu.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVýhody a obmedzenia cloudových riešení ANPR
Ďalší článokNová séria NVR Wisenet WAVE PoE
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ