ZDIEĽAŤ

Zabezpečte bezpečnú vzdialenosť medzi ľuďmi

Spoločnosť Hanwha Techwin predstavila video analytickú aplikáciu na meranie sociálnych vzdialeností založenú na technológii AI Deep Learning, ktorá vo svete ovplyvnenom COVID-19 pomáha spoločnostiam implementovať ich zásady sociálneho dištancu.

Aplikácia na meranie sociálnych vzdialeností, je schopná presne zmerať vzdialenosť medzi ľuďmi v zornom poli kamery a vygeneruje alarm, ak sa nedodržiavajú pravidlá o dištancovaní. Používatelia môžu byť upozornení aj vtedy, ak počet ľudí v oblasti prekročí vopred definovanú hranicu.

Efektívne meranie v interiéri aj exteriéri

Aplikácia je kompatibilná so všetkými kamerami Wisenet, bola vyvinutá na použitie na pracoviskách, ako sú kancelárie a továrne, galérie a múzeá.

Aplikácia merania vzdialenosti funguje rovnako dobre vo vonkajšom prostredí a ponúka vysoko efektívny implementačný nástroj pre prostredie verejnej dopravy a v mestských centrách, kde miestne orgány monitorojú správu davov, ktoré sa môžu zhromažďovať v populárnych lokalitách.

Aplikácia bola integrovaná do softvéru Wisenet WAVE Video Management Software (VMS), pričom používatelia majú možnosť používať webové rozhranie AI Tech na zhromažďovanie, prezeranie a reagovanie na alarmy a udalosti z viacerých tokov kamier. Dáta je možné vizualizovať aj prostredníctvom grafov, tabuliek a obrázkov, zatiaľ čo údaje sa dajú ľahko exportovať cez .csv, .jpeg alebo .pdf a integrovať do systémov tretích strán.

„V našom novom normálnom svete existuje nespočet firiem, ktoré chcú dať svojim kolegom, zákazníkom a návštevníkom istotu, že sa dodržiava potreba bezpečnej vzdialenosti medzi nimi, a tým pádom ich chrániť pred prípadnou hrozbou.“

„Aplikácia na meranie vzdialenosti dokonale dopĺňa možnosti nášho riešenia na sledovanie obsadenosti priestoru, ktoré je navrhnuté tak, aby bolo inštalované pri vchodoch a presne počíta počet ľudí vstupujúcich alebo vystupujúcich z budovy alebo konkrétneho priestoru. Obe sú súčasťou sady riešení COVID-19 ponúkaných spoločnosťou Hanwha Techwin.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHanwha Techwin predstavuje novú ultra výkonnú čipovú sadu Wisenet 7
Ďalší článokVýhody a obmedzenia cloudových riešení ANPR
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ