ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje bezpečnostný radar AXIS D2110-VE, inteligentné bezpečnostné sieťové zariadenie, ktoré využíva pokročilé radarové technológie, ktoré vám ponúkajú rozsiahle pokrytie oblastí a zároveň poskytuje polohu a rýchlosť objektu. Je ideálny na ochranu oblastí v rôznych vonkajších inštaláciách, napríklad v priemyselných zónach, alebo na monitorovanie parkovísk.

Vďaka vstavanej analýze vyvinutej pomocou strojového a hlbokého učenia dokáže presne detegovať, klasifikovať a sledovať osoby a vozidlá s nízkou frekvenciou falošných poplachov. Vďaka funkcii PoE-out sa ľahko pripája a napája externé zariadenia, ako je napríklad kamera na vizuálne overenie alebo sieťový reproduktor, ktorý vzdialene oslovuje ľudí a odstraňuje nechcenú aktivitu.

Kľúčové vlastnosti AXIS D2110-VE:


Rozsiahle pokrytie oblasti 180 °
Vstavaná analytika
Nízka frekvencia falošných poplachov 24/7
PoE-out na napájanie ďalších zariadení

Tento cenovo výhodný produkt s čipom Axis novej generácie obsahuje vylepšené bezpečnostné funkcie, ako je podpísaný firmvér. Inteligentná koexistencia navyše umožňuje použitie viacerých radarov blízko seba. Napríklad je možné namontovať dva radary chrbtom k sebe pre úplné pokrytie 360 °.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAxis predstavuje svoju prvú IP kameru s AI video analytikou s hlbokým učením
Ďalší článokHanwha Techwin predstavuje novú ultra výkonnú čipovú sadu Wisenet 7
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ