ZDIEĽAŤ

Nová fixná sieťová kamera AXIS Q1615 Mk III poskytuje ideálnu platformu pre video analytické aplikácie tretích strán, ktoré sú navrhnuté k špecifickým účelom a využívajú umelú inteligenciu AI s hlbokým učením. Srdcom kamery je inovatívna duálna čipová sada umožňujúca diferencovanú a veľmi podrobnú klasifikáciu objektov.

Za výnimočnou schopnosťou novej kamery AXIS Q1615 Mk III klasifikovať objekty na základe umelej inteligencie stojí čipová sada, ktorá sa skladá z dedikovaného procesora Axis ARTPEC-7 a procesorovej jednotky hlbokého učenia (DLPU) s aplikačným jadrom pre detekciu v reálnom čase (real-time object detection engine). Pokročilý hardvér ponúka jedinečnú príležitosť použitia aplikácií tretích strán, vyvinutých na mieru, ktoré na základe umelej inteligencie vykonávajú klasifikáciu osôb a objektov.

Vďaka duálnej čipovej sade môže analytika bežať priamo v kamere a celý systém tak môže byť jednoduchší, výkonnejší a lepšie škálovateľný. Spracovanie dát v reálnom čase šetrí náklady, a pretože sa cez sieť prenášajú len relevantné informácie z videa, znižujú sa navyše aj nároky na úložisko a šírku pásma, rovnako ako nároky spojené s ochranou súkromia.

Okrem toho AXIS Q1615 Mk III ponúka vysoký výkon rady Q. So snímkovou frekvenciou až 120 fps v rozlíšení HDTV 1080p zachytáva vynikajúce podrobné snímky rýchlo sa pohybujúcich objektov a ľudí. Kamera je vybavená technológiou AXIS Lightfinder 2.0 a AXIS Forensic WDR pre kvalitné farebné zábery v takmer úplnej tme či v extrémnych svetelných podmienkach.

Medzi najdôležitejšie charakteristiky AXIS Q1615 Mk III patrí:

Rozlíšenie HDTV 1080p pri snímkovej frekvencii až 120 fps
Technológia Lightfinder 2.0 and Forensic WDR
Certifikácia TPM, FIPS 140-2 level 2
Vstavaná procesorová jednotka pre hlboké učenie
Podpora AI aplikácií tretích strán využívajúcich hlboké učenie

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článok7 Osvedčených postupov pre kybernetickú bezpečnosť
Ďalší článokBezpečnostný radar pre pokrytie rozsiahlych oblastí a zníženie falošných alarmov
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ