ZDIEĽAŤ

Axis Communications uvádza na trh novú sieťovú kameru AXIS P3715-PLVE s dvojitým senzorom, ktorá je navrhnutá pre čo najširší záber priestoru aj podrobné pokrytie detailov, to všetko v nočnej aj dennej prevádzke za náročných svetelných podmienok. S jedinou kamerou možno monitorovať priestor v dvoch rôznych smeroch, takže je ideálny napríklad pre haly či chodby.

Multisenzorová sieťová kamera AXIS P3715-PLVE má jedinečnú konštrukciu v tvare arašidu a umožňuje ušetriť inštalačné náklady vďaka flexibilnému polohovaniu oboch varifokálnych hláv kamery. Každú hlavu kamery je možné ovládať samostatne a zabezpečiť tak zábery z dvoch rôznych smerov súčasne. Prípadne je možné obe hlavy nastaviť rovnakým smerom, takže môžu ten istý cieľový objekt zachytiť v širokouhlom zábere, tak aj v priblíženom detaile.

Vďaka technológiám Axis Lightfinder a Axis Forensic WDR dokáže táto kamera verne zachytiť farby a podrobné detaily aj v náročných podmienkach alebo pri slabom osvetlení. Infračervený prísvit v rozsahu 360 ° s možnosťou individuálneho nastavenia jednotlivých LED a s automatickým IR filtrom zaisťuje vynikajúcu obrazovú kvalitu vo dne aj v noci.

Medzi najdôležitejšie charakteristiky AXIS P3715-PLVE patrí:

• Rozlíšenie 2×2 Mpx, multisenzorová kamera s jednou IP adresou
• Funkcia panoramatického snímania, otáčanie a nakláňanie
• IR prísvit v rozsahu 360 ° s individuálne nastaviteľnými LED
• Technológia Axis Lightfinder a Forensic WDR

Kompresná technológia Zipstream

Kamera AXIS P3715-PLVE je vybavená diaľkovo ovládanými funkciami priblíženia a ostrenie. Umožňuje rýchlu a presnú inštaláciu. Funkcia Zipstream s podporou formátu H.264 významne obmedzuje nároky na šírku pásma a kapacitu úložiska, bez toho, aby to malo akékoľvek dôsledky na obrazovú kvalitu.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHanwha Techwin predstavuje bezplatné softvérové riešenie pre sledovanie počtu osôb
Ďalší článok7 Osvedčených postupov pre kybernetickú bezpečnosť
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ