ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications oznamuje vydanie sieťovej kamery AXIS Q9216-SLV, kompaktnej a robustnej rohovej kamery, ktorá poskytuje široké zorné pole a zaisťuje, že nezostane skrytá žiadna oblasť. Je k dispozícii v dvoch prevedeniach: bielej a elegantnej nehrdzavejúcej oceli. Poskytuje ostrú kvalitu videa 4 MP a ponúka širokouhlý dynamický rozsah (WDR) pre jasnosť, aj keď sú na scéne tmavé a svetlé oblasti.

Táto kamera odolná voči vandalizmu IK10+/IP66 je ideálna do náročných projektov, napríklad je vhodná vo väzniciach alebo psychiatrických liečebňach, kde môže pomôcť zabrániť sebapoškodzovaniu. Je vybavená neviditeľným infračerveným osvetlením 940nm a polygonálnym maskovaním pre flexibilné pokrytie a rešpektovanie súkromia. Okrem toho je z dôvodu ľahkej údržby kryt kamery z nehrdzavejúcej ocele s krytím IP66 a IP6k9k, čo umožňuje čistenie vysokotlakovými tryskami.

Kľúčové vlastnosti:

• Robustná a odolná voči vandalizmu (IK10+)
• Rohová kamera – žiadne slepé miesta
• WDR a neviditeľné IR (940nm)
• Kompaktný dizajn – ľahká inštalácia
• Zipstream podporujúci H.264 a H.265

Tento produkt ponúka technológiu AXIS Zipstram s podporou H.264 a H.265, ktorá výrazne znižuje požiadavku na šírku pásma (dátový tok) a ukladací priestor. Firmware a modul dôveryhodnej platformy (TMP, certifikácie FIPS 140-2 úroveň 2) navyše pomáhajú zabrániť neoprávnenému prístupu a zabezpečujú systém.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNové cenovo dostupné Wisenet Q Plug & Play PoE NVR
Ďalší článokAxis ACAP – Platforma pre inovácie
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ