ZDIEĽAŤ

ONVIF kompatibilné 4, 8 a 16-kanálové NVR Plug & Play zariadenia Wisenet NVR s PoE, dodávané s novým intuitívnym grafickým užívateľským rozhraním (GUI), sú navrhnuté tak, aby boli vhodné pre prakticky všetky malé až stredne veľké aplikácie na monitorovanie videa, ktoré si vyžadujú nákladovo efektívne, robustné a spoľahlivé riešenie nahrávania a ukladania videa. Preto sú ideálne pre kancelárske, maloobchodné, skladové a kancelárske prostredia, ktoré nepotrebujú veľký počet kamier, ale kde si užívatelia želajú mať možnosť zaznamenávať video zachytené kamerami s ultra vysokým rozlíšením.

Efektivita šírky pásma

Funkcia nahrávania s dvoma stopami umožňuje NVR súčasne zaznamenávať dva prúdy videa z každej pripojenej kamery v rôznych rozlíšeniach. S cieľom zabezpečiť, aby operátori boli schopní rýchlo overiť, čo sa môže diať na vzdialenom mieste, táto vlastnosť uľahčuje okamžité získanie snímok so štandardným rozlíšením a potom umožňuje operátorom skontrolovať zaznamenané obrázky s ultra vysokým rozlíšením na účely forenznej analýzy po incidente.

Podpora kompresií H.265, H.264 a MJPEG pridáva k novým povereniam NVR pre šírku pásma, rovnako ako technológia WiseStream II, doplnková kompresná technológia, ktorá dynamicky riadi kódovanie, vyváženie kvality a kompresie podľa pohybu v obraze. Ak sa WiseStream II kombinuje s kompresiou H.265, efektívnosť šírky pásma sa v porovnaní so súčasnou technológiou H.264 zvyšuje až o 99%.

Jednoduchá inštalácia

NVR ponúkajú skutočné praktické výhody systémovým integrátorom aj koncovým používateľom. Čas, ktorý musia technici inštalovať na mieste, je minimalizovaný tým, že sa môžu vzdialene pripájať k zariadeniam pomocou smartfónu, alebo tabletu bez toho, aby museli vytvárať zložitú sieť. To sa vykonáva pomocou P2P a jedinečných QR kódov. Funkčnosť Power over Ethernet (PoE) tiež znižuje čas a náklady na inštaláciu tým, že vylučuje potrebu poskytovať napájacie body a samostatnú kabeláž pre každé umiestnenie kamery.

Vlastnosti NVR Wisenet Q PoE

• Wisenet QRN-420S: 4 kanály. 1 HDD (maximálne 6TB úložného priestoru) so sieťovým záznamom až do 40Mbps. 4 PoE porty.
• Wisenet QRN-820S: 8 kanálov. 1 HDD (maximálne 6TB úložného priestoru) so sieťovým záznamom až do 80 Mbps. 8 portov PoE.
• WWisenet QRN-1620S: 16 kanálov. 2 HDD (maximálne 12TB úložného priestoru) so sieťovým záznamom až 128 Mbps. 16 portov PoE. Displej s dvojitým monitorom prostredníctvom výstupov HDMI a VGA.

„Rovnako ako v prípade všetkých našich výrobkov radu Wisenet Q, nedošlo k žiadnemu kompromisu v otázke kvality a funkčnosti zostavenia týchto nových NVR, aj keď majú dostupnú cenu,“ povedal Uri Guterman, vedúci oddelenia produktov a marketingu spoločnosti Hanwha. Techwin Europe.

„Napríklad funkcia duálneho streamingu je obzvlášť dôležitá na zaznamenávanie obrazov s vysokým rozlíšením a je len jedným z dôvodov, prečo NVR ponúkajú zákazníkom skutočnú hodnotu.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKamera Wisenet TNB-9000 s ultra vysokým rozlíšením 8K
Ďalší článokNová odolná kamera pre upevnenie do rohu, určená pre vysoko zabezpečené inštalácie
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ