ZDIEĽAŤ

Hanwha Techwin rozšírila svoju prémiovú radu Wisenet P pridaním troch nových 4-kanálových multisenzorových kamier, navrhnutých tak, aby poskytovali nákladovo efektívne riešenie na detekciu a monitorovanie objektov na širokých otvorených plochách.

8MP model Wisenet PNM-9084QZ je vybavený motorickými varifokálnymi šošovkami pre presnú kontrolu ohniskovej vzdialenosti, zorného uhla a zväčšenia každého zo svojich snímačov, ako aj 8MP PNM-9084RQZ a 5MP PNM-9085RQZ, ktoré sú tiež vybavené vstavaným inteligentným IR osvetlením pre každý snímač. Osvetľuje objekty vo vzdialenosti až 30 metrov zaostrením lúča v súlade so zväčšením.

Časovo úsporné PTRZ

Všetky tri nové kamery s viacerými senzormi H.265 sú vybavené motorizovanými snímačmi PTRZ, ktoré skracujú časy na stavenisku, pretože umožňujú inštalačným technikom vzdialene posúvať, nakláňať, otáčať a priblížiť polohy objektívu s cieľom nastaviť zorné pole kamery.

„Tieto nové modely, ktoré umožňujú operátorom vybrať si zo širokej škály prispôsobiteľných uhlov a nastavení zväčšenia podľa snímača, ponúkajú úsporu nákladov pre systémových integrátorov a koncových používateľov,“ povedal Uri Guterman, vedúci produktu a marketingu spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

„Je to z toho dôvodu, že kamery s viacerými senzormi používajú menej káblov a montážneho hardvéru v porovnaní s tým, čo by sa normálne vyžadovalo na to, aby až štyri samostatné kamery mohli vykonávať rovnakú prácu. Potrebujú tiež menej licencií VMS, pretože sa vyžaduje iba jediné pripojenie IP. “

Kľúčové vlastnosti:

• Advanced Wide Dynamic Range (WDR), ktorý vykonáva až 120 dB, aby presne produkoval obrázky v scénach, ktoré súčasne obsahujú veľmi svetlé a veľmi tmavé oblasti.

• Skutočná funkcionalita kamery počas dňa a noci s odnímateľným infračerveným filtrom (ICR).

• Digitálna stabilizácia obrazu (DIS), ktorá znižuje rozmazanie pohybom spôsobené vetrom alebo vibráciami a zaisťuje zachytenie ostrých a stabilných obrázkov.

• Podpora kompresií H.265, H.264 a MJPEG, ako aj WiseStream II, doplnkovej kompresnej technológie jedinečnej pre fotoaparáty Wisenet.

• Vstavaná inteligentná analýza videa (IVA), vrátane neoprávneného zásahu, Loiteringu, smerovej detekcie, detekcie rozostrenia, detekcie hmly, virtuálnej čiary, vstup / výstup, objavenia sa / zmiznutia, detekcie zvuku, detekcie tváre a detekcie pohybu.

• KKlasifikácia zvuku: Funkcia zvukovej analýzy, ktorá rozpoznáva kritické zvuky, ako sú zvýšené hlasy, výkriky, rozbité sklo, výstrely a výbuchy, a generuje varovanie, ktoré umožňujú bezpečnostnému personálu rýchlo reagovať na akékoľvek incidenty.

• Vďaka krytiu IP66, IK10 a NEMA4X z dôvodu ochrany proti vode, prachu a mechanickým nárazom sú tri kamery s viacerými senzormi ideálnou voľbou pre vonkajšie použitie.

Čísla modelov nových multisenzorových kamier Wisenet sú nasledujúce:

• Wisenet PNM-9084QZ: 2MP x 4 kanály s motorickými varifokálnymi šošovkami 3 ~ 6 mm.
• Wisenet PNM-9084RQZ: 2MP x 4 kanály s motorickými varifokálnymi šošovkami 3,2 ~ 10 mm. Vstavané inteligentné IR osvetlenie.
• Wisenet PNM-9085RQZ: 5MP x 4 kanály s motorickými varifokálnymi šošovkami 4,13 ~ 9,4 mm. Vstavané inteligentné IR osvetlenie.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSystém Wisenet Retail Insight
Ďalší článokKamera Wisenet TNB-9000 s ultra vysokým rozlíšením 8K
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ