ZDIEĽAŤ

Hanwha Techwin predstavila aplikáciu na podporu rozpoznávania obchodných príležitostí, umožňujúcu maloobchodníkom lepšie porozumieť nákupným zvyklostiam zákazníkov a ich správaniu.

Wisenet Retail Insight využíva bezplatne poskytované aplikácie pre počítanie osôb, teplotné mapy a správu v radoch stojacich ľudí, ktoré sa prevádzkujú priamo na vybraných kamerách Wisenet Q a Wisenet X (s pevnou ohniskovou vzdialenosťou alebo objektívom typu rybie oko) za účelom zobrazovania štatistických analýz na centrálnom paneli, spoločne s ďalšími praktickými informáciami, ako sú napr. predpovede počasia.

Funkcia Business Intelligence pre inteligentnejší obchod

Webová aplikácia Retail Insight je dostupná odkiaľkoľvek a slúži na konsolidáciu dát zbieraných tromi analytickými aplikáciami, ktoré môžu byť spustené až na 500 kamerách Wisenet Q alebo X, tieto dáta prezentuje na prispôsobiteľnom uźivateľskom paneli.

Maloobchodníci môžu využívať výhody nazbieraných dát na meranie vplyvov inzercie, on-line propagačných akcií a ďalších marketingových aktivít ako sú počty návštevníkov predajne alebo napríklad k optimálnemu využívaniu zamestnancov na zvládnutie predajných špičiek alebo pokojnejších období v priebehu dňa pre hladké odbavovanie zákazníkov na pokladniach.

Hlavný panel

Systém Wisenet Retail Insight
Systém Wisenet Retail Insight

„Retail Insight generuje výstupné zostavy v najrôznejších formátoch, napr. PDF, Excel, CSV alebo HTML. Prostredníctvom piatich prispôsobiteľných obrazoviek pod samostatnými kartami môžu používatelia v reálnom čase zobrazovať aktuálne informácie o najrôznejších aktivitách, napr. O počte návštevníkov v predajni v konkrétnom dennom čase alebo úhrnne za určité obdobie, rovnako tak ako o časoch vytvárania rád pred pokladňami, resp. teplotné mapy ukazujúce najvyťaženejšie časti predajne. Aktuálne je tekéto riešenie vhodné využiť a aplikovať aj v čase pandémie (COVID-19), pre jednoduché počítanie a vpúšťanie ľúdí do predajní, kde podľa nového usmernenia, môže byť na predajnej ploche len jeden zákazník na 25 metrov štvorcových ,“

uviedol Slavomír Bolha, obchodno-technický riaditeľ pre oblasť produktov a riešení zo spoločnosti CANEX v zastúpení pre Hanwha Techwin Europe Limited..

„Vzhľadom na riziko klesajúcich tržieb a ziskov predajcovia hľadajú cesty, ako zvyšovať produktivitu,“ uviedol Uri Guterman, šéf produktového a marketingového manažmentu spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

„Pokiaľ ide o systémy na podporu predaja, ktoré by mohli byť využité pre účely prevádzky, marketingu, reklamy a správy predajní, metadáta bežne poskytovaná elektronickými pokladňami (POS) pravdepodobne nebudú k odhaľovaniu príležitostí na zvýšenie produktivity či zlepšovanie zákazníckej skúsenosti predajcom stačiť.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokTermálne kamery pre detekciu (korona) vírusu.
Ďalší článokNové MultiSenzorové kamery WISENET
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ