ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje novú generáciu sieťových kamier série AXIS M30. Tieto ultrakompaktné pevné mini Dome kamery sú vybavené funkciou deň / noc a širokým dynamickým rozsahom (WDR) pre lepšiu prehľadnosť, keď sú v scéne tmavé aj svetlé oblasti.

Táto séria obsahuje kamery AXIS M3064-V, AXIS M3065-V, AXIS M3066-V a AXIS M3075-V ktoré ponúkajú vyššie rozlíšenie a sú vybavené portom HDMI, ktorý možno použiť na zobrazenie živého videa na verejnom monitore. AXIS M3075-V navyše obsahuje zabudovaný mikrofón na detekciu a záznam zvuku.

Tieto kamery za dostupnú cenu sú vybavené inteligentnou video analytikou, ako napríklad AXIS People Counter, AXIS Queue Monitor, a zvukovou analýzou pre zvýšenie efektivity podnikania. Sú navrhnuté pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Okrem toho ponúkajú všestranné možnosti montáže s ponúkaným príslušenstvom. Môžu sa tiež prelakovať, aby diskrétne zapadli do akejkoľvek farebnej schémy interiéru.

Kľúčové vlastnosti:

Kvalita videa HDTV 720p / 1080p a 4 MP
Funkcie WDR a deň / noc
Výstup HDMI * a vstavaný mikrofón *
Priateľský k životnému prostrediu
Zipstream podporujúci H.264 a H.265

Tieto produkty ponúkajú technológiu Axis Zipstream s podporou H.264 aj H.265, ktorá výrazne znižuje požiadavky na šírku pásma a ukladanie. Ďalej sú vyrobené z 52% recyklovaných plastov a neobsahujú nebezpečné brómované a chlórované retardéry horenia (bez BFR / CFR).

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokTermálne riešenie Dahua podporuje prevenciu a kontrolu epidémie
Ďalší článokNajflexibilnejšie riešenie osobných kamier pre políciu a záchranné zložky
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ