ZDIEĽAŤ

Rok 2020 bude celosvetovo mimoriadnym rokom prepuknutia koronavírusovej choroby 2019, ktoré spôsobuje respiračné ochorenie, označené ako COVID-19.

Až do dnešného dňa vysoko nákazlivá choroba pripravila o životov množstvo obyvateľov, najmä v Číne, Južnej Kórei, Japonsku a niektorých krajinách v Európe a na Strednom východe.

Spoločnosť Dahua Technology sa podieľala na prevencii a kontrole epidémie v Ázii, pričom sa zapojila do globálneho úsilia v boji proti vírusu s cieľom minimalizovať vplyv na ľudstvo. Od odoslania prvej série termálnych kamier do najťažšie zasiahnutej oblasti Wu-chan 24. januára bolo termálne riešenie Dahua nasadené na tisícoch miest v Číne, vrátane dopravných uzlov, komerčných komplexov, bánk a ďalších miest.

Termálne riešenie Dahua na meranie teploty ľudského tela

Hongkong, finančný kapitál v Ázii, trpí epidemickou situáciou COVID-19. Termálne riešenie Dahua sa používa v niektorých miestnych obchodných komplexoch, bankách, parkoch a na ďalších verejných miestach. Aby sa umožnilo bezpečné a bezproblémové obnovenie práce, používa niekoľko veľkých spoločností termálne riešenie od spoločnosti Dahua vo svojich centrálach a dcérskych spoločnostiach na zlepšenie bezpečnosti na pracovisku.

Dahua Thermal Solution meria telesnú teplotu svojich zamestnancov a každý deň zvláda tisíce zamestnancov. V porovnaní s tradičným spôsobom merania telesnej teploty pomocou teplomeru, riešenie Dahua výrazne zvýši rýchlosť a presnosť a súčasne pomôže znížiť krížovú infekciu prostredníctvom bezkontaktného merania. Ak chcete zmerať teplotu 5 000 ľudom, bude to trvať asi 4,2 hodiny pomocou teplomeru, pretože meranie osoby trvá najmenej 3 sekundy. Ak však použijete termálne riešenie Dahua, ktoré meria 3 osoby za sekundu, trvá to iba 30 minút. Vyznačuje sa tiež vysokou presnosťou ± 0,3 ℃.

Dahua Thermal Solution nám pomohol odhaliť niekoľko podozrivých prípadov za pár hodín prevádzky, čo si veľmi vážime,“ komentoval užívateľ z Hongkongu.

Termálne riešenie Dahua je v prvej línii od samého začiatku prepuknutia koronavírusovej choroby COVID-19 a pomáha pri prevencii a kontrole epidémie na letiskách, železničných staniciach, nemocniciach, školách a ďalších miestach v celej Ázii. Vďaka vysokej presnosti, vysokej účinnosti, silnej adaptabilite a ľahkému nasadeniu sa termálne riešenie Dahua dá použiť aj na všetky druhy vchodov a východov, do kuchýň a materských škôl príp. v budúcnosti aj ako mobilný set.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu na trhu a vysoký dopyt, vieme dané riešenie zabezpečiť do 15dní od objednania, dodal obchodno-technický riaditeľ Ing. Slavomír Bolha zo spoločnosti CANEX, spol. s r.o.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokIntegrácia platformy Wisenet WAVE a BlueBox pre videosteny
Ďalší článokNová generácia ultrakompaktných mini kamier pre diskrétny dohľad a zvýšenie efektivity podnikania
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ