ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications uvádza na trh novú generáciu sieťových kamier série AXIS M31. AXIS M3115-LVE a AXIS M3116-LVE sú vhodné pre interiérové aj exteriérové video monitorovanie a ponúkajú širokouhlé zobrazenie a vynikajúcu kvalitu obrazu v rozlíšení 2MP a 4MP. Sú ideálne pre dohľad na mnohých miestach, vrátane hotelov, reštaurácií, maloobchodov či kancelárií.

Tieto kamery v prevedení Fix Dome disponujú funkciou Axis Forensic WDR pre vysoko kvalitné video, aj keď sú v scéne tmavé aj svetlé oblasti a technológiou Axis Lightfinder pre zvýšenú citlivosť svetla a jasné farby pri slabom osvetlení. Okrem toho nie je potrebné drahé osvetlenie – so vstavaným infračerveným osvetlením získate nenápadný dohľad v úplnej tme.

Kľúčové vlastnosti:

Kvalita videa HDTV 1080p a 4 MP
Forenzná WDR, Lightfinder a IR osvetlenie
Široký uhol pohľadu
Zipstream podporujúci H.264 a H.265
Podpísaný firmvér a bezpečné spustenie

Tieto kamery odolné voči nárazom sú hodnotené podľa IK08 a kryt môže byť prelakovaný v akejkoľvek farbe, aby kamera zapadla do špecifického prostredia. Podpísaný firmvér a bezpečné spustenie zaručujú, že sa firmvér nezmenil a že je nainštalovaný iba autorizovaný firmvér. Tieto produkty ponúkajú technológiu Axis Zipstream s podporou H.264 / H.265, čo výrazne znižuje požiadavky na šírku pásma a ukladanie bez zníženia kvality obrazu.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokČo je potrebné vedieť o kamerách určených do výbušného prostredia
Ďalší článokIntegrácia platformy Wisenet WAVE a BlueBox pre videosteny
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ