ZDIEĽAŤ

Vďaka technologickému partnerstvo firiem BlueBox Video a Hanwha Techwin možno teraz obraz snímaný Full HD alebo UHD 4K kamerami Wisenet a kamerami typu rybie oko (360 °) zobrazovať za dostupnú cenu na videostenách alebo monitoroch stolových počítačov.

Vďaka úspešnej integrácii softvérovej platformy Wisenet WAVE pre správu videa (VMS) a profesionálnych riadiacich jednotiek BlueBox pre videosteny vzniklo cenovo dostupné riešenie operačných stredísk pre široké spektrum aplikácií, napr. pre vysokoškolské areály, pohostinstvá, dopravu a stavebníctvo, rovnako tak ako záchranné zložky.

Nízky príkon, vysoký výkon

Riadiace jednotky pre videosteny BlueBox boli špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali vysoké výkonové nároky systémov video dohľadu s vyšším počtom kamier. Uvedené riadiace jednotky pri relatívne nízkom príkone disponujú vysokou hustotou výpočtového výkonu a dokážu akcelerovať dekódovanie komprimovaných dát vo formátoch H.264, H.265, MJPEG a MPEG2, čím uvoľňujú kapacitu CPU na prípadné ďalšie kódované formáty.

Vďaka trom zástupcom v produktovej ponuke zariadení BlueBox si môže operačné stredisko zvoliť vhodnú konfiguráciu videosteny s výstupom v kvalite True- alebo Ultra HD. Nastavenie uľahčuje praktický sprievodca inštaláciou.

Vďaka prevedeniu vo fyzickom formáte 2U a 3U s montážou do racku sú zabezpečené čo najmenšie rozmery zariadenia. Celkové náklady na vlastníctvo zariadenia ďalej pomáha znížiť príkon len 120 W.

Hodnotenie

„Po detailnom vyhodnotení riadiacich jednotiek BlueBox a ich otestovaní mohli naši produktoví manažéri toto partnerstvo uzavrieť s tým, že ho možno bez problémov odporučiť systémovým integrátorom, ktorí hľadajú odolné a cenovo dostupné riešenie pre videosteny operačných stredísk,“ uviedol Uri Guterman, šéf produktového a marketingového managementu zo spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

„Rozhodli sme sa preto pre úzku spoluprácu s technickým tímom BlueBox s cieľom vyvinúť jednoduchý akcelerovaný plug-in pre platformu Wisenet WAVE, ktorý zabezpečuje transparentnú interakciu medzi naším systémom VMS a riadiacimi jednotkami pre videosteny.“

Richard Linzu z BlueBox Video komentuje:
„Videostenám sa venujeme 25 rokov a nepoznáme iné výkonnejšie, cenovo dostupnejšie a jednoduchšie riešenie dohľadu. Prostredníctvom klientskej aplikácie WAVE môžu prevádzkovatelia v reálnom čase priamo riadiť video stream, parametre, korekcie perspektívy rybieho oka a archivovaný video obsah v rámci celej videosteny.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNová generácia cenovo dostupných kamier AXIS M31 s vynikajúcou kvalitou videa a vstavaným infračerveným osvetlením
Ďalší článokTermálne riešenie Dahua podporuje prevenciu a kontrolu epidémie
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ