ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje novú kameru z nehrdzavejúcej ocele s osvedčeniami ATEX / IECEx / EAC Ex / IA / PESO pre použitie v potenciálne horľavých zónach. Táto ľahká a robustná kamera je ideálna pre vnútorné použitie a ponúka široké zorné pole a poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu 3 MP pri rýchlosti až 30 snímok za sekundu.

ExCam XF M3016 váži iba 3 kg, takže ju jednoducho nainštaluje iba jedna osoba. A na rozdiel od niektorých väčších kamier sa táto kompaktná kamera ľahko zmestí kamkoľvek budete potrebovať. Je napájaná technológiou Power over Ethernet (PoE) a obsahuje vopred pripojený ne pancierovaný kábel s dĺžkou 5 m (16 ft). Okrem toho so širokouhlým dynamickým rozsahom (WDR) zaisťuje čistotu obrazu aj v prípade, že sú na scéne tmavé aj svetlé oblasti.

Zahŕňa platformu AXIS Camera Application Platform a pretože je založená na otvorených štandardoch, podporuje širokú škálu analytických nástrojov tretích strán, takže je možné pridať video analytické aplikácie, aby vyhovovali špecifickým požiadavkám každej inštalácie.

Kľúčové vlastnosti ExCam XF M3016:


• 3 MP pri 30 fps, široké zorné pole, WDR
• Ľahké a kompaktné prevedenie
• Technológia PoE s nepancierovaným káblom
• ATEX, IECEx, EAC Ex, IA a PESO
• Zóny 1, 2, 21, 22; Skupiny IIC, IIIC

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNové robustné kamery AXIS 13 pre dohľad nad letiskami alebo systémami verejnej dopravy
Ďalší článokČo je potrebné vedieť o kamerách určených do výbušného prostredia
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ