ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications uvádza nové prírastky do série sieťových kamier AXIS P13. Tieto robustné kamery fungujú ako odstrašujúce prostriedky a sú navrhnuté tak, aby poskytovali videozáznamy objektov a ľudí vo vysokom rozlíšení v širokých otvorených priestoroch.

Nové modely série AXIS P13 sú k dispozícii ako interiérové aj exteriérové modely, ponúkajú vynikajúce detaily v rozlíšení 5 MP a 4K. Interiérové modely AXIS P1377 a AXIS P1378, sú 100% bez chlórovaných a brómovaných spomaľovačov horenia (CFR a BFR), čím zvyšujú zdravie a výkonnosť kamier a zároveň znižujú vplyv na životné prostredie.

Vďaka technológii Axis Forensic WDR snímajú vysokokvalitné obrázky, aj keď sú na scéne tmavé aj svetlé oblasti. Technológia Axis Lightfinder zaisťuje ostré a farebné obrázky aj za zlých svetelných podmienok. Okrem toho, vonkajšie modely AXIS P1377-LE a AXIS P1378-LE, obsahujú Axis OptimizedIR na sledovanie v tme.

Vychádzajú z najnovšej generácie čipu Axis Artpec 7 a vyznačujú sa zdokonalenými bezpečnostnými funkciami, ktoré zaisťujú integritu a autentickosť firmvéru kamery. A s podporou pre motorizované objektívy i-CS je možné vymeniť objektív, aby vyhovoval špecifickým požiadavkám každej inštalácie.

Kľúčové vlastnosti:

• Rozlíšenie 5 MP a 4K
• Elektronická stabilizácia obrazu
• OptimizedIR
• Podpísaný firmvér a bezpečné spustenie
• AXIS Zipstream podporujúci H.264 a H.265
• Modely bez CFR a BFR

Tieto produkty ponúkajú vysoko efektívnu technológiu Axis Zipstream s podporou H.264 / H.265, čo výrazne znižuje požiadavky na šírku pásma a ukladanie.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHanwha Techwin predstavuje riešenie ANPR pre správu malých parkovísk
Ďalší článokKamera AXIS do výbušného prostredia pre vynikajúcu kvalitu videa v nebezpečných oblastiach
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ