ZDIEĽAŤ

Hanwha Techwin rozšírila svoju ponuku inteligentných riešení riadenia dopravy o cenovo dostupné funkcie ANPR bez použitia servera.

IP technológia umožňuje vzájomnú komunikáciu až štyroch kamier Wisenet s funkciou ANPR (1 kamera typu master a 3 kamery typu slave), ktoré snímajú a súčasne prenášajú dáta na vhodné užívateľské rozhranie.

Riešenie ANPR bez použitia servera využíva výhody výkonného čipsetu a ľahkej konfigurácie. Umožňuje rozpoznávať registračné značky vozidiel s presnosťou 95% pri rýchlosti jazdy až 50 km / h. Bolo navrhnuté ako cenovo dostupné riešenie v periférnych častiach siete, určené pre parkoviská, čerpacie stanice a malé bytové domy s niekoľkými vstupmi / výstupmi, bránami či vozovkami.

Riešenie kamier s funkciou ANPR bez použitia servera umožňuje automatickú kontrolu pohybu až 1000 vozidiel uvedených na „biele listine“ prostredníctvom zábran realizovaných pomocou relé výstupov kamier s poskytovaním cenných informácií pre správu parkoviska, ako je napr. doba parkovania vozidiel alebo miera obsadenosti, a to bez nákladov spojených s inštaláciou a prevádzkovaním aplikácie na serveri.

Pre systémových integrátorov je k dispozícii aplikačné programové rozhranie (API), prostredníctvom ktorého je možné funkcie ANPR začleniť do softvéru a systémov tretích strán.

Inteligentné zostava riešenie pre riadenie dopravy

Hanwha Techwin v spolupráci s odborníkmi na analytiku z FF Group spustila ucelenú sadu inteligentných riešení pre riadenie dopravy s funkciami ANPR pre rozpoznávanie registračných značiek vozidiel. Okrem riešenia kamier bez servera a kamier ANPR pre jednotlivé stanovištia zahŕňa tento rad aj serverové riešenie pre rozpoznávanie registračných značiek na veľkých stanovištiach alebo cloudové riešenie pre správu viac stanovíšť.

„Tieto riešenia ANPR spoločne zabezpečujú riadenie prístupu pre parkovisko vozidiel v rámci obchodných aplikácií, rovnako tak ako veľkých systémov pre celé mestá, a umožňujú tak miestnym úradom zaistiť bezpečnosť osôb, presadzovať dodržiavanie parkovacích predpisov alebo odhaľovať iné prípady porušovania dopravných predpisov,“ uviedol Uri Guterman , šéf produktového a marketingového manažmentu zo spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

„Kľúčovým prínosom integrácie analýz od FF Group s našimi kamerami Wisenet je to, že používatelia môžu implementovať veľmi účinné riešenie ANPR bez nutnosti vyhodnocovať neprebernú ponuku špecializovaných analytických riešení na trhu.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNové sieťové reproduktory na proaktívne riešenie bezpečnosti v akomkoľvek prostredí
Ďalší článokNové robustné kamery AXIS 13 pre dohľad nad letiskami alebo systémami verejnej dopravy
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ