ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje nový cenovo dostupný sieťový mini reproduktor, ktorý sa zmestí takmer kdekoľvek, a nový reproduktor pre použitie do vonkajšieho prostredia v akejkoľvek klíme. Oba produkty umožňujú používateľom reagovať na incidenty zistené ich kamerami varovaním páchateľov živými hovormi alebo vopred nahranými hlasovými správami, ktoré vždy prichádzajú zreteľne a zrozumiteľne.

Sieťový mini reproduktor AXIS C1410

AXIS C1410 Network Mini Speaker je inteligentný a navrhnutý tak, aby sa diskrétne zmestil do menších priestorov. Na základe otvorených štandardov je ľahká integrácia s inými systémami, ako sú VoIP telefóny a videokamery od spoločnosti Axis. Používatelia môžu tiež v prípade potreby ponúkať prednahrané hlasové správy.

Kľúčové vlastnosti AXIS C1410:


• Ľahká integrácia so sieťovými systémami
• Dostupná cena a široké pokrytie zvuku
• Vstavané predkonfigurované spracovanie digitálneho signálu (DSP) zabezpečuje vždy jasné hlasové správy hneď po vybalení z krabice
• Diaľkové testovanie – vždy viete, že reproduktory fungujú
• Vstavaná pamäť na ukladanie vopred nahratých zvukových správ
• Zabudovaný senzor PIR na detekciu pohybu

Vďaka svojmu malému, flexibilnému dizajnu a dostupnej cene je AXIS C1410 perfektným spôsobom, ako rozšíriť zvukové pokrytie do každého kúta užívateľských priestorov. Môže sa inštalovať na steny, stropy, do chodieb alebo na iné miesta. Môžete ho samozrejme použiť aj na všeobecné oznámenia a na prehrávanie hudby na pozadí.

Sieťový reproduktor AXIS C1310-E

Robustný reproduktor AXIS C1310-E je odolný voči teplotám od -40 do + 60 stupňov C. Integrácia s inými systémami, ako je VoIP a videokamerami a video analytickými softvérmi od spoločnosti Axis, je ľahká, pretože je založená na otvorených štandardoch. Používatelia môžu varovať pred votrelcami zistenými svojimi kamerami jasným diaľkovým vysielaním živých hovorov alebo vopred nahranými hlasovými správami.

Kľúčové vlastnosti AXIS C1310-E:


• Ľahká integrácia so sieťovými video systémami a VoIP
• Podpora teplôt od -40 do + 60 ° C
• Vstavané predkonfigurované spracovanie digitálneho signálu (DSP) zabezpečuje vždy jasné hlasové správy hneď po vybalení z krabice
• Diaľkové testovanie – vždy viete, že reproduktory fungujú
• Dva vstavané vstupy / výstupy na všeobecné použitie (GPIO)

Vďaka svojej flexibilnej konštrukcii je možné AXIS C1310-E inštalovať na steny a stĺpy, aby sa dosiahlo maximálne využitie a pohodlie. A samozrejme ho môžete použiť aj na všeobecné oznámenia.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAudio riešenia pre inteligentnejšie a bezpečnejšie mesto
Ďalší článokHanwha Techwin predstavuje riešenie ANPR pre správu malých parkovísk
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ