ZDIEĽAŤ

Nové videorekordéry Wisenet Pentabrid od spoločnosti Hanwha Techwin boli navrhnuté za účelom predĺženia životnosti existujúcich analógových CCTV systémov a súčasne k hladkému a cenovo dostupnému prechodu na riešenie video dohľadu na báze IP sietí.

Nové videorekordéry Wisenet Pentabrid s podporou 4, 8 alebo 16 kanálov umožňujú pripájať rôzne kombinácie analógových alebo IP kamier až pre ultra vysoké rozlíšenie 4K prostredníctvom jednoduchého softvérového prepínača vstavaného do zariadenia, kedy užívatelia môžu ľubovoľný kanál zmeniť z analógového na IP podľa aktuálnej potreby.

„Prínosy riešenia video dohľadu na báze IP sietí sú už všeobecne známe, avšak niektorí zákazníci stále dopytujú analógové systémy, a okrem toho existuje nespočetné množstvo starších analógových systémov, pretože koncoví užívatelia nie sú zakaždým na prechod na IP pripravení,“ uviedol Uri Guterman, šéf produktového a marketingového manažmentu spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

„Dôvodom môže byť skutočnosť, že ich sieťová infraštruktúra nie je schopná systém video dohľadu podporovať, resp. poskytnúť potrebnú prenosovú kapacitu, na druhej strane, ak ich existujúce analógové systémy stále vyhovujú požiadavkám, môže byť len ťažko ospravedlniť investície do modernizácie alebo inštalácie novej siete.“

Perspektívne riešenie

„Naše nové zariadenia, podporované softvérovou platformou Wisenet WAVE pre správu videa (VMS), v tomto smere predstavujú bezpečnú a perspektívnu investíciu do nahrávacieho riešenia. Okrem podpory všetkých IP kamier Wisenet a analógových kamier Wisenet HD +, schopných snímať a prenášať obraz aj zvuk pomocou štandardného koaxiálneho kábla bez akéhokoľvek oneskorenia na vzdialenosti až 500 m, tieto zariadenia tiež uľahčia prechod na budúcu generáciu produktov Wisenet a podľa potreby zaistí podporu kamier od ďalších vybraných výrobcov.“

Všetkých šesť uvedených modelov Wisenet Pentabrid, podporujúcich široké spektrum funkcií inteligentnej video analýzy vrátane detekcie zvuku, rozpoznávania tváre, detekcie rozostrenia, detekcie vstupu / výstupu a rozpoznávanie neoprávnenej manipulácie s kamerou – je možné nakonfigurovať tak, aby v prípade výskytu určitej udalosti aktivovali zodpovedajúce akcie, napr. automaticky odoslali upozornenia e-mailom určeným pracovníkom alebo nastavily PTZ kameru do vopred definovanej pozície.

Modely Wisenet Pentabrid:

Wisenet HRX-420: 6 kanálov. Možno využiť až 4 kanály pre analógové kamery.
1 vstavaný pevný disk SATA.
Wisenet HRX-421: 6 kanálov. Možno využiť až 4 kanály pre analógové kamery.
2 vstavané pevné disky SATA.
Wisenet HRX-820: 10 kanálov. Možno využiť až 8 kanálov pre analógové kamery.
2 vstavané pevné disky SATA.
Wisenet HRX-821: 10 kanálov. Možno využiť až 8 kanálov pre analógové kamery.
4 vstavané pevné disky SATA.
Wisenet HRX-1620: 18 kanálov. Možno využiť až 16 kanálov pre analógové kamery. 2 vstavané pevné disky SATA.
Wisenet HRX-1621: 18 kanálov. Možno využiť až 16 kanálov pre analógové kamery. 8 vstavaných pevných diskov SATA.
Maximálna kapacita každého pevného disku je 6 TB.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokInteligentné riešenia pre zabezpečenie zdravotníckych zariadení
Ďalší článokMulti-senzorové kamery šetria peniaze integrátorom a zákazníkom
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ