ZDIEĽAŤ

Zdravotnícke zariadenia sú jedným z najkomplexnejších a najviac chaotických prostredí, ktoré je možné zabezpečiť. Tieto zariadenia majú stovky zamestnancov a návštevníkov každý deň, majú viacnásobné vstupné a výstupné body a niekoľko ďalších zariadení v konkrétnom areáli.

Spoločnosť Hanwha Techwin a Convergint Technologies predstavujú inteligentné riešenia v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia v rôznych formách, aby vyriešili tieto kritické výzvy, od identifikácie vstupu nepovolaných osôb do zariadenia až po informovanie sestry o možnom páde pacienta.

Automatizácia pomocou Video Analytických nástrojov

Spoločnosť Convergint a Hanwha Techwin predstavujú kamery, ktoré sú vybavené integrovanými sadami video a audio analytických prvkov, aby pomohli zdravotníckym pracovníkom upozorniť na prevádzkové anomálie. Schopnosť nastaviť prispôsobené spúšťače pre kritické situácie týkajúce sa bezpečnosti, životného prostredia a klinických aplikácií umožňuje personálu zamerať sa na ďalšie dôležité oblasti práce bez zbytočných falošných alarmov.

Tieto automatizácie zahŕňajú integráciu rozpoznávania poznávacích značiek s kontrolou prístupu do garáží a parkovacích štruktúr, identifikáciu neoprávneného personálu v citlivých alebo obmedzených oblastiach s detekciou a prechody virtuálnych liniek. Okrem toho môže tiež chrániť samotný systém pred vandalizmom alebo deštruktívnym správaním prostredníctvom detekcie sabotáže a otrasov. Ďalšie analytické funkcie a aplikácie môžu byť pridané prostredníctvom politiky otvorenej platformy Hanwha Techwin pre splnenie špecifických požiadaviek zákazníka.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokZelený dizajn pre udržateľnejší svet
Ďalší článokNové NVR WISENET Pentabrid zjednodušia prechod od analógových na IP riešenia
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ