ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications uvádza na trh novú generáciu sieťových kamier AXIS M11. Dostupné ako interiérové aj exteriérové modely, ponúkajú rozlíšenie HDTV 720p / 2 MP / 5 MP pri 30 fps a zahŕňajú všetky štandardné funkcie kamier Axis za dostupnú cenu.

Na základe najnovšej generácie čipu Axis ARTPEC majú tieto kompaktné kamery funkciu Axis Lightfinder pre skutočné podanie farieb pri slabom osvetlení a technológiu Axis Forensic WDR pre čisté video, v prípade ak sa v scéne objavujú tmavé aj svetlé oblasti.

Kamery AXIS M11 ponúkajú flexibilnú a lacnú inštaláciu s napájaním cez Ethernet a redundantným jednosmerným prúdom. Navyše vďaka držiaku CS s vymeniteľnou šošovkou je možné objektív vymeniť tak, aby vyhovoval špecifickým priestorovým požiadavkám. Interiérové modely AXIS M1134, AXIS M1135 a AXIS M1137 sú navyše vybavené vstavaným mikrofónom a zvukovým záznamom, ktorý umožňuje počuť a zaregistrovať zvuk na pevnom mieste. Kým vonkajšie modely AXIS M1135-E a AXIS M1137-E ponúkajú jednosmerný zvuk, ktorý dokáže zaznamenať video so zvukom.

Kľúčové vlastnosti:

Kompaktný a flexibilný dizajn
Vymeniteľná šošovka CS mount
Vstavaný mikrofón na nahrávanie zvuku
Lightfinder and Forensic WDR
Zipstream podporujúci H.264 a H.265

Tieto produkty ponúkajú vysoko efektívnu kompresnú technológiu Axis Zipstream s podporou H.264 / H.265 a vylepšenou funkciou zabezpečenia, aby sa zabezpečila integrita a autentickosť firmvéru kamery.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokTechnológia rozpoznávania tváre a GDPR
Ďalší článok5 Wisenet trendov na rok 2020
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ