ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin predstavila tri nové a zároveň cenovo dostupné modely termálnych kamier Wisenet QVGA s rozlíšením až 320 x 240 Px, vďaka čomu je schopná ponúknuť ešte väčší výber kamier.

Na rozdiel od tradičných kamier, ktoré sa pri snímaní obrazu spoliehajú na viditeľné svetlo, termálne kamery zachytávajú tepelné stopy objektov a nie sú ovplyvnené extrémnymi podmienkami, ako je napr. úplná tma, zlé počasie, extra jasné svetlo, hmla alebo dym. Taktiež ponúkajú efektívne riešenie pre inštalácie, kde existujú obavy zo znečistenia svetlom.

„Boli časy, keď museli byť termovízne kamery používané šetrne, pretože boli príliš drahé na to, aby sa dali nasadiť vo veľkom počte,“ povedal Uri Guterman, vedúci marketingu spoločnosti Hanwha Techwin Europe. „Predstavenie nových QVGA modelov s nižšou cenou znamená, že túto technológiu je teraz možné využívať prakticky pre každú inštaláciu a nielen v prípade špeciálnych projektov, kde sú termálne kamery nutnosťou a projektov s extra vysokým rozpočtom.“

Kľúčové vlastnosti

Tri nové modely majú anti-vandal prevedenie (sú súčasťou série Wisenet T), čiže sú dostatočne odolné voči poškodeniam, pričom sú schopné zachytiť snímky a video s rozlíšením 320 x 240 Px.

Rovnako ako všetky najnovšie generácie kamier série Wisenet T, aj nové kamery TNO-3010T, TNO-3020T a TNO-3030T QVGA sú vybavené funkciou zvukovej analýzy, ktorá rozpoznáva kritické zvuky, ako sú napr. výstrely, výbuchy, výkriky a rozbité sklo. Medzi ďalšie funkcie patrí rozpoznanie zmeny teploty, detekcia otrasov, detekcia objektov/osôb a detekcia neoprávneného zásahu do kamery.

Vstavané gyroskopické senzory ponúkajú presnú stabilizáciu obrazu, ktorá sa prejaví vtedy, keď je kamera narušená vetrom alebo vibráciami. Výsledkom je stabilnejší obraz za každých okolností.

Štandardne ponúkajú tieto kamery aj obojsmerný prenos zvuku, detekciu pohybu, ako aj schopnosť ukladať dáta na pamäťovú kartu – až do 256 GB. Kamery majú integrovaný slot pre SD/SDHC/SDXC pamäťové karty, aby sa zabezpečilo automatické nahrávanie videa v prípade výpadku siete. Kamery ponúkajú výber kompresie – H.265, H.264 alebo MJPEG, ako aj doplnkovú kompresnú technológiu WiseStream II, ktorá dynamicky riadi kódovanie, vyváženie kvality a kompresie podľa pohybu v obraze. Keď je WiseStream II kombinovaný s kompresiou H.265, je účinnosť šírky pásma v porovnaní so súčasnou technológiou H.264 vylepšená až o 99%.

Trojica nových termálnych kamier Wisenet QVGA:

· Wisenet TNO-3010T: Objektív 2,7 mm s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Min. vzdialenosť objektu 0,3 m.
· Wisenet TNO-3020T: Objektív 4,7 mm s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Min. vzdialenosť objektu 1 m.
· Wisenet TNO-3030T: Objektív 13,7 mm s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Min. vzdialenosť objektu 8 m.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSpoločnosť Hanwha Techwin predstavila novú kameru – Wisenet Pinhole Height Strip
Ďalší článokTechnológia rozpoznávania tváre a GDPR
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ