ZDIEĽAŤ

Nová kamera Wisenet XNB-H6461H Pinhole Height Strip od spoločnosti Hanwha Techwin ponúka používateľom možnosť detailného zachytenia obrazu tvárí a v spojení s inou kamerou je možné zistiť aj približnú výšku osoby.

IP Kamera Wisenet Pinhole Height Strip je ideálna pre banky, čerpacie stanice, obchody so zmiešaným tovarom a ďalšie maloobchodné prevádzky, pričom je navrhnutá tak, aby bola nainštalovaná na vstupných dverách. Je umiestnená v priemernej výške úrovni očí a pozerá sa dovnútra predajne. Táto kamera je schopná zachytiť jasné a detailné obrazy tvárí, ktoré možno ukladať a v prípade potreby neskôr použiť ako dôkaz na stíhanie za krádež alebo podvodnú činnosť.

„Manažéri bezpečnostnej prevencie nám povedali, že pre zlodeja nie je obvyklé, aby prišiel do obchodu/prevádzky a ihneď kradol. Najprv sa rozhliadne a potom sa vráti, povedal Uri Guterman, vedúci marketingu a produktový špecialista spoločnosti Hanwha Techwin Europe. Po podrobnej analýze umiestnenia kamier v obchode, ako aj pozícií personálu, zlodej obchod/prevádzku opustí, aby sa neskôr vrátil s maskovaním, ktoré zakrýva jeho tvár, pričom si myslí, že kamery na stropoch ho nerozpoznajú. Avšak, kamera Pinhole Height Strip poskytuje možnosť tajne zachytiť jasný obraz vinníka už počas jeho prvej návštevy prevádzky, teda bez maskovania a následne porovnávať rôzne detaily.“

Kľúčové vlastnosti

2-megapixelová kamera Wisenet XNB-H6461H je vybavená 4,6 mm objektívom s pevným ohniskom, ktoré poskytuje šírku záberu – 73°. Výhodou je aj vylepšený široký dynamický rozsah (WDR), ktorý dosahuje výkon až 120 dB. Ten je výborný na vytváranie jasných obrázkov zo scén obsahujúcich náročnú kombináciu jasných a tmavých oblastí. Toto je často prípad vstupných/výstupných bodov prevádzok/budov a zvyčajne vedie k preexponovaným alebo podexponovaným obrazom. Vstavaná technológia Highlight Compensation (HLC) rieši problém nadmernej expozície spôsobenej prítomnosťou silných svetelných zdrojov, napríklad z bodových svetiel obchodu a pod.

Funkcia Hallway View poskytuje vysoko efektívny spôsob monitorovania úzkych vertikálnych oblastí, ako sú nákupné uličky a chodby. To umožňuje kamere Wisenet XNB-H6461H generovať obrázky v pomeroch strán 9:16 a 3: 4, teda efektívne pracovať aj vo vysokých a úzkych priestoroch, čo prináša ďalší bonus minimalizovania požiadaviek na šírku pásma a ukladanie videa.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí:

· Audio analýza, ktorá rozpoznáva kritické zvuky, ako sú napr. zvýšené hlasy, výkriky, rozbité sklo, výstrely a výbuchy, pričom generuje výstrahu, ktorá umožňuje bezpečnostnému personálu rýchlo reagovať na akékoľvek incidenty.

· Dual MicroSD/SDHC/SDXC pamäťový slot, ktorý umožňuje ukladanie videa alebo údajov v rámci kamery.

· Podpora kompresných formátov H.265, H.264 a MJPEG.

· WiseStream II, doplnková kompresná technológia, ktorá zlepšuje šírku pásma. Lepšia účinnosť až o 99% v porovnaní so súčasnou technológiou H.264 v kombinácii s kompresiou H.265.

· Napájanie cez Ethernet (PoE), ktoré vylučuje potrebu inštalácie napájacieho zdroja a samostatnej kabeláže pre kameru.

· USB port, ktorý pomáha znižovať čas, ktorý musia inštalatéri stráviť na webe/nastavovaním. Umožňuje im vzdialene skontrolovať (prostredníctvom Wi-Fi) zorné pole a zameranie kamery Wisenet XNB-H6461H z pohodlia mobilného zariadenia.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHistória ARTPEC čipov, základ kvality AXIS produktov
Ďalší článokHanwha Techwin predstavila nové, cenovo dostupné termálne kamery série „T“ – WISENET QVGA
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ