ZDIEĽAŤ

Nové 5-megapixelové kamery Wisenet FlatEye IR, vyrábané spoločnosťou Hanwha Techwin, sú navrhnuté pre prostredie s vysokou vlhkosťou vzduchu a tam, kde môže dôjsť ku kondenzácii v dôsledku teplotných rozdielov.

Kľúčovým znakom sieťových kamier Wisenet QNE-8011R a QNE-8021R je to, že každá z nich má plochý kryt, ktorý sa aplikuje na prednú časť objektívu namiesto kupoly. Tým sa znižuje rozptyl infračerveného žiarenia, ktorý je spôsobený vlhkosťou a pri neprítomnosti normálneho priehľadného krytu kupoly – taktiež odstraňuje skreslenie od škrabancov, ktoré môžu mať dosah na čistotu obrazu.

„Účelom nových modelov je poskytnúť spoľahlivé a nákladovo efektívne riešenia pre projekty video monitorovania, kde si koncový užívateľ želá zachytiť obrázky vo vysokom rozlíšení v náročných podmienkach, ako sú priemyselné alebo potravinárske závody,“ uviedol Uri Guterman, vedúci oddelenia marketingu spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

Kamera Wisenet QNE-8011R je vybavená 2,8 mm pevnou šošovkou a QNE-8021R má 4,0 mm pevnú šošovku. Obe zariadenia majú zabudovaný IR prísvit, ktorý zaisťuje rozpoznanie objektov aj v noci, a to až do vzdialenosti 20 metrov.

Rovnako ako v prípade všetkých kamier série Wisenet Q, všetky nové modely sú skutočnými kamerami typu deň/noc (ICR) a majú korekciu skreslenia objektívu (LDC). Taktiež využívajú vylepšený širokouhlý dynamický rozsah (WDR), ktorý dosahuje výkon až 120 dB a vytvára jasný obraz zo scén obsahujúcich náročnú kombináciu jasných a tmavých oblastí, ktoré zvyčajne vedú k preexponovaným alebo podexponovaným obrazom.

Inteligentná analýza videa

Nová čipová zostava s otvorenou platformou poskytuje niektorým aplikáciám tretích strán príležitosť spustiť v kamere vylepšenú inteligentnú analýzu videa (IVA), napríklad detekciu rozostrenia a neoprávneného zásahu, ako aj smerové narušenie, pohyb alebo sériovú detekciu vstupu/výstupu.

WiseStream II

Viacnásobné streamovanie je podporované výberom kompresie H.265, H.264 alebo MJPEG, zatiaľ čo poverenia novej šírky pásma kamery sú vylepšené technológiou WiseStream II – doplnkovou kompresnou technológiou, ktorá dynamicky riadi kódovanie, vyváženie kvality a kompresie podľa pohybu na obrázku. Keď je WiseStream II kombinovaný s kompresiou H.265, je účinnosť šírky pásma v porovnaní so súčasnou technológiou H.264 vylepšená až o 99%. WiseStream II ako taký znižuje celkové náklady na vlastnenie systému video monitorovania minimalizovaním požiadaviek na ukladanie dát a šírkou pásma kamier s vysokým rozlíšením.

Kľúčové vlastnosti

● Funkcia Hallway View, ktorá poskytuje vysoko efektívny spôsob monitorovania úzkych vertikálnych oblastí, ako sú nákupné uličky a chodby. Táto funkcia umožňuje kamerám, ktoré dokážu vytvárať obrázky v pomeroch strán 9:16 a 3: 4 efektívne pracovať vo vysokých a úzkych priestoroch – s pridanou prémiou minimalizovania požiadaviek na šírku pásma a ukladanie videa.
● Pamäťový slot MicroSD/SDHC/SDXC (max. kapacita pamäťovej karty je 128 GB)
● Podpora napájania cez Ethernet (PoE), ktorá vylučuje potrebu inštalácie samostatných zdrojov napájania a kabeláže pre každú kameru.
● Podpora ONVIF – globálnej normalizačnej iniciatívy pre produkty fyzickej bezpečnosti založené na IP, ktorá sa snaží zlepšiť interoperabilitu zariadení rôznych výrobcov pracujúcich súčasne ako súčasť jedného systému.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAxis uvádza na trh nové prístupové systémy pre vozidlá
Ďalší článokAko pomáhajú BIG DATA integrátorom video monitorovacích systémov?
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ