ZDIEĽAŤ

AXIS Q1798-LE – jedinečná sieťová kamera, ktorá kombinuje rozlíšenie 4K s obrazovým senzorom s veľmi vysokou citlivosťou na svetlo

Spoločnosť Axis Communications predstavuje jedinečnú sieťovú kameru, ktorá kombinuje rozlíšenie 4K s obrazovým senzorom s veľmi vysokou citlivosťou na svetlo 4/3 ”, čím poskytuje výnimočnú citlivosť na svetlo a forenzné zábery takmer v každej scéne.

Výkonná a robustná sieťová kamera AXIS Q1798-LE je vybavená objektívom Canon so štvornásobným priblížením, je dodávaná s ako IP66/IP67 a IK10 a dokáže zvládnuť extrémne teploty od -40 °C do 60 °C.

Kamera bola vytváraná so zreteľom aj na bezpečnostné vlastnosti a poskytuje vylepšené bezpečnostné funkcie, ako je garantovaný firmvér (Signed Firmware) alebo zabezpečené spustenie (Secure Boot), ktoré chráni pred spustením potenciálne nebezpečného obsahu v kamere. Kamera tiež disponuje technológiu Axis Lightfinder 2.0, ktorá umožňuje zachytávanie obrazu v nasýtených farbách pri slabom osvetlení v náročných svetelných podmienkach a poskytuje ostrejší obraz pohybujúcich sa objektov. Ďalej je možné pripojiť zariadenia k IN/OUT konektorom, čo umožňuje spustenie poplachu alebo inej akcie.

Kľúčové vlastnosti zahŕňajú:

Rozlíšenie 4K / 10 Mpx
Senzor citlivý na svetlo
12 – 48 mm objektív Canon
Technológia Axis Lightfinder 2.0
Technológia Axis Zipstream s podporou H.264 / H.265

Vďaka podpore PoE a redundantnému jednosmernému prúdu pre napájanie sa táto 4K kamera ľahko inštaluje a údaje sú chránené v prípade výpadku napájania. Technológia Axis Zipstream plus s podporou H.264 a H.265 dramaticky znižuje požiadavky na šírku pásma a úložný priestor. Okrem toho nie je potrebné dodatočné osvetlenie, kamera má zabudovaný IR prísvit, ktorý poskytuje nenápadný dohľad v úplnej tme, až do 50 m.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAXIS PTZ kamery novej generácie so 40x optickým zoomom a vylepšenými bezpečnostnými funkciami
Ďalší článokTechnológie, ktoré „vidia“ aj v úplnej tme
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ