ZDIEĽAŤ

Axis Communications predstavila novú generáciu série kamier AXIS Q60 PTZ. Vysokovýkonné PTZ kamery sa dodávajú s čipom novej generácie.

Spoločnosť Axis Communications predstavila novú generáciu série kamier AXIS Q60 PTZ. Tieto vysokovýkonné sieťové PTZ kamery sa dodávajú s čipom novej generácie, ktorý ponúka vylepšené zobrazovanie, vylepšené funkcie zabezpečenia, rozšírené možnosti analýzy a podstatne účinnejšiu kompresiu videa.

Sieťové kamery AXIS Q6075 a AXIS Q6075-E PTZ ponúkajú vynikajúcu citlivosť na svetlo vďaka technológii Lightfinder 2.0, ktorá zachytáva obrázky pri slabom osvetlení s nasýtenými farbami v náročných svetelných podmienkach a ostrejší obraz pohybujúcich sa objektov.

Tieto kamery sa dodávajú s funkciou automatického sledovania 2.0, ako aj s pomôckou na orientáciu s dynamickým prekrytím pre aktívne sledovanie objektov a rýchlu orientáciu. Tieto kamery obsahujú aj pokročilé bezpečnostné funkcie, ako je podpísaný firmvér a bezpečné spustenie, ktoré zaručujú, že sa firmvér nezmenil a že je v zariadení nainštalovaný iba autorizovaný firmvér. Súčasťou týchto kamier je aj modul Trusted Platform Module (TPM) s certifikátom FIPS 140-2 úrovne 2, ktorý zaisťuje bezpečné uloženie všetkých kryptografických kľúčov a certifikátov, aby zostali v bezpečí aj v prípade narušenia bezpečnosti.

Kľúčové vlastnost kamier AXIS Q6075:

HDTV 1080p / 40x optický zoom
Axis Lightfinder 2.0
Autotracking 2
Vstavaná video analytika
Zipstream s podporou H.264 a H.265

Exteriérový model vyhovuje hodnotám IP66 / 67, NEMA 4X a IK10, vďaka čomu je odolný proti prachu, dažďu, snehu a nárazom. Navyše, arktická regulácia teploty zaisťuje spustenie zo zamrznutého stavu a prevádzku pri teplotách v rozsahu od -40 ° C do 50 ° C.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokZjednodušené kamery AXIS s vynikajúcou kvalitou videa za akýchkoľvek svetelných podmienok
Ďalší článokVynikajúca kamera s rozlíšením 4 K s mimoriadne vysokou citlivosťou na svetlo
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ