ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications oznámila nové prírastky do série sieťových kamier AXIS P32. Dostupné ako interiérové aj exteriérové modely ktoré, ponúkajú vynikajúcu kvalitu obrazu v rozlíšení 1080p, ideálne pre sledovanie na mnohých miestach vrátane maloobchodných predajní, vzdelávacích a zdravotníckych zariadení.

Kamery sú založené na najnovšej generácii čipov Axis a disponujú technológiou Axis Lightfinder 2.0 a Axis Forensic WDR pre skutočné farby a skvelé detaily v náročných svetlých podmienkach. S varifokálnym objektívom a možnosťami vzdialeného priblíženia a zaostrenia je možné kameru prispôsobiť pre detail a prehľad bez potreby jemného doladenia. Všetky varianty sú vybavené odolným plášťom IK10. Interiérové ​​modely, sieťové kamery AXIS P3245-V a AXIS P3245-LV tiež profitujú z toho, že nie sú k dispozícii žiadne viditeľné skrutky so zaskakovacím puzdrom, ktoré sa dajú ľahko natrieť akoukoľvek farbou, aby vyhovovali konkrétnemu prostrediu.

Modely AXIS P3245-LV a AXIS P3245-LVE obsahujú optimalizované IR prisvietenie s rozšíreným dosahom pre sledovanie v tme. Okrem toho ponúkajú obojsmerné zvukové a vstupno-výstupné pripojenie, takže je jednoduchá integrácia iného zariadenia.

Nové prírastky do série AXIS P32 ponúkajú Axis Zipstream s podporou H.264 / H.265, čo výrazne znižuje požiadavky na šírku pásma a ukladanie. Vylepšené funkcie zabezpečenia, ako je podpísaný firmvér a bezpečné spustenie, zaručujú, že sa firmvér nezmenil a že sa inštaluje iba autorizovaný firmvér. Ak je to potrebné, bezpečné spustenie zaručuje, že kamera je po výrobnom nastavení úplne bez škodlivého softvéru.

Kľúčové vlastnosti zahŕňajú:

Lightfinder 2.0 a forenzná WDR
Podpísaný firmvér a bezpečné spustenie
Technológia Axis Zipstream s H.265 a H.264
Vylepšená kapacita pre vdeo analytiku
Modely s technológiou OptimizedIR, obojsmerným zvukom, pripojením I / O

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNové kamery Axis určené do nebezpečného prostredia
Ďalší článokAXIS PTZ kamery novej generácie so 40x optickým zoomom a vylepšenými bezpečnostnými funkciami
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ