ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications uviedla na trh nové kamery s celosvetovou certifikáciou na zebezpečenie bezpečnej prevádzky v aplikáciách náchylných na výbuch. Tieto ľahko inštalovateľné a integrovateľné IP kamery sú uzavreté v červenom hliníkovom kryte, vďaka čomu sú lepšie viditeľné, aby ich personál mohol použiť na signalizáciu v núdzových situáciách.

Vďaka technológiám Axis Lightfinder a Forensic WDR sú obrázky optimalizované na forenzné účely bez ohľadu na svetelné podmienky. Model D101-A XF P3807 je vybavený štyrmi snímačmi, ktoré poskytujú plynulý 180 ° panoramatický prehľad v jednom videostreame. Keďže model F101-A XF Q1785 je vybavený 32x optickým zväčšením pre 2 MP / HDTV 1080p až 60 fps a je dodávaný s predinštalovaným AXIS Guard Suite nástrojom. Ten umožňuje monitorovať objekty a ich okolie a pridávať funkcie automatického sledovania, aby sledovali objekt, ktorý sa pohybuje.

Kľúčové vlastnosti kamery AXIS D101-A XF P3807 :

Certifikované pre triedu I / II / III, divíziu 1 a zónu 1
Bezproblémové panoramatické prehľady o 180 ° *
Cenovo výhodná inštalácia s PoE
Forenzná WDR a Lightfinder

Tieto produkty ponúkajú flexibilnú inštaláciu PoE a technológiu Axis Zipstream s podporou H.264, čo výrazne znižuje požiadavky na šírku pásma a ukladanie.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVysoko výkonná PTZ kamera s funkciami pre pokročilú analytiku
Ďalší článokZjednodušené kamery AXIS s vynikajúcou kvalitou videa za akýchkoľvek svetelných podmienok
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ