ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavila vysokovýkonnú sieťovú PTZ kameru AXIS P5655-E, pre všestranné sledovacie aplikácie. Je dodávaná s čipom novej generácie, ktorý ponúka vylepšené zobrazovanie, vylepšené funkcie zabezpečenia, rozšírené možnosti analytiky a radikálne efektívnejšiu kompresiu videa.

AXIS P5655-E je vybavená senzorom citlivým na svetlo a forenznou WDR technológiou keď sú v scéne tmavé aj svetlé oblasti. Navyše vďaka technológii Axis Lightfinder 2.0 zachytáva obrázky pri slabom osvetlení a sýtejšie farby a ostrejší obraz pohybujúcich sa objektov. Elektronická stabilizácia obrazu minimalizuje účinky vibrácií a chvenia. Zahŕňa rozšírený výpočtový výkon pre pokročilú video analytiku a ponúka výber zo štyroch scénických profilov (vnútorné, vonkajšie, forenzné a premávka). Pre každý profil kamera automaticky optimalizuje čas expozície, vyváženie bielej, clonu, ostrosť, kontrast a šum tak, aby to vyhovovalo špecifickým požiadavkám konkrétnej scény. Certifikovaný firmvér zaručuje že je nainštalovaný iba autorizovaný firmvér. Ak je to potrebné, bezpečné spustenie zaručuje, že kamera je po predvolenom nastavení úplne bez škodlivého softvéru.

Kľúčové vlastnosti kamery AXIS P5655-E:

• HDTV 1080p s 32x optickým zväčšením
• Forenzná WDR a Lightfinder 2.0
• Podpísaný firmvér a bezpečné spustenie
• Zipstream s podporou H.264 a H.265

Aby bola zabezpečená flexibilná inštalácia, táto kamera sa dodáva s obojsmerným zvukovým a štyrom vstupno-výstupným portom. Okrem toho technológia Axis Zipstream s podporou H.264 a H.265 výrazne znižuje požiadavky na šírku pásma a ukladanie.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokČo je to inteligentné mesto?
Ďalší článokNové kamery Axis určené do nebezpečného prostredia
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ