ZDIEĽAŤ

Nové NVR Wisenet TRM-410S a TRM-810S odolné proti vibráciám, ktoré vyrába spoločnosť Hanwha Techwin, sú navrhnuté tak, aby boli v centre video riešení pre dopravné aplikácie.

Tieto dva nové robustné modely NVR majú certifikáciu EN-50155, EN-50121 a EN-61373 s rozmermi iba 250 mm x 210 mm a ponúkajú obojsmernú zvukovú komunikáciu. Vďaka tomu sú obzvlášť vhodné pre nasadenie v autobusoch a vlakoch, kde sa dajú použiť na monitorovanie videa o cestujúcich, ako aj na videozáznamy cesty alebo trasy pred nimi, aby sa poskytli dôkazy o akýchkoľvek incidentoch.

Nové NVR, podporujú kompresiu H.265, H.264 a MJPEG, ponúkajú kapacitu 4 TB, pričom TRM-810S ponúka aj možnosť RAID.

Podpora PoE +

Obidva nové modely NVR majú zabudovaný prepínač Power over Ethernet (PoE a PoE +), vďaka čomu sú ideálne pre mobilné aplikácie, pretože nie je potrebné inštalovať samostatné napájacie zdroje pre kamery a monitory.
Sú navrhnuté tak, aby ponúkali stabilné nahrávanie údajov o udalostiach a lokalizáciách. Tieto dve nové zariadenia dopĺňajú šestnásť kanálové NVR TRM-1610S a TRM-1610M a tri kompaktné kamery Wisenet X mobile H.265, ktoré boli uvedené na trh v roku 2018.

„Naše dve existujúce šestnásťkanálové NVR sa ukazujú byť populárne medzi prevádzkovateľmi vlakov, ktorí chcú zaznamenávať obrázky zachytené veľkým počtom kamier inštalovaných vo vagónoch,“ povedal Uri Guterman, vedúci marketingu spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

„Zavedenie štvor a osem kanálových NVR znamená, že teraz máme nákladovo efektívne riešenia pre aplikácie typu autobus, a nákladné vozidlo.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokWisenet predstavuje 5MPx dvojkanálovú multi-smerovú IP kameru
Ďalší článokČo je to inteligentné mesto?
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ