ZDIEĽAŤ

Najnovší prírastok do série prémiových kamier Wisenet P od spoločnosti Hanwha Techwin, ponúka možnosti dvoch kamerových jednotiek v jednom kryte.

Dvojkanálová multi-smerová kamera Wisenet PNM-9000VD, ktorá sa vyznačuje modulárnym dizajnom šošoviek a súpravou vstavanej video analýzy, je schopná pomocou dvoch samostatných objektívov zaznamenať snímky v špičkovej kvalite s rozlíšením až 5 megapixelov.

V závislosti na požadovanom zornom poli sú k dispozícii objektívy 3,7, 4,6 alebo 7 mm, ktoré je možné pre model PNM-9000VD zakúpiť osobitne, a tieto môžu byť jednoducho vymenené na mieste inštalácie.

PNM-9000VD

Cenovo efektívne riešenie

Rovnako ako v prípade multi-smerovej kamery Wisenet PNM-7000VD, ktorá bola uvedená na trh v roku 2018, model Wisenet PNM-9000VD výrazne znižuje náklady, ktoré by za normálnych okolností boli spojené s inštaláciou dvoch samostatných kamier na pokrytie oblasti napríklad tvaru L, prípadne na účely sledovania dvoch častí chodby alebo každej strany budovy. Robí to bez akýchkoľvek kompromisov v oblasti kvality, a preto PNM-9000VD ponúka vysoko efektívne riešenie na monitorovanie veľkých otvorených priestorov, ako sú parkoviská, nákupné centrá a sklady.

PNM-9000VD

PNM-9000VD potrebuje iba jednu IP adresu, aj keď má dva samostatné senzory. Vyžaduje sa iba jedna licencia na softvér pre správu videa (VMS), čo ďalej znižuje náklady na vlastníctvo, ako aj podpora napájania cez Ethernet (PoE), čo vylučuje potrebu inštalácie napájacích káblov.

WiseStream II

Kamera PNM-9000VD podporuje kompresiu H.264, H.265 a MJPEG. Účinnosť šírky pásma sa však v porovnaní so súčasnou technológiou H.264 zvyšuje, keď sa H.265 používa s doplnkovou kompresnou technológiou WiseStream II, ktorá dynamicky riadi kódovanie, vyváženie kvality a kompresie podľa pohybu v obraze. Technológia Wisestream účinne znižuje nároky na nahrávacie zariadenia a prenosové rýchlosti videa a ukladanie dát, čím účinne znižuje náklady na infraštruktúru a robí monitorovacie systémy cenovo dostupnejšie.

Kľúčové vlastnosti

Skutočný široký dynamický rozsah (WDR), ktorý dosahuje výkon až 120 dB a vytvára jasný obraz zo scén, ktoré obsahujú náročnú kombináciu jasných a tmavých oblastí, čo zvyčajne vedie k preexponovaným alebo podexponovaným obrazom.

• Korekcia skreslenia objektívu a stabilizácia digitálneho obrazu
• Detekcia tváre, hmly, virtuálnej línie, objavenia / zmiznutia, detekcia manipulácie s kamerou.
• Možnosti zobrazenia režimu chodby, ktoré umožňujú zariadeniu PNM-9000VD vytvárať obrázky v pomere strán 9:16 x 3: 4, aby efektívne pracovali vo vysokých a úzkych priestoroch, s pridanou prémiou minimalizovania požiadaviek na šírku pásma a ukladanie videa.
• Dva pamäťové sloty SD / SDHC / SDXC pre každý kanál, ktoré umožňujú automatické nahrávanie videa v prípade prerušenia siete.
• Odolnosť proti vandalom a poveternostným vplyvom s hodnotami IK10 a IP66.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokUniverzity dnes, inteligentné mestá zajtra
Ďalší článokHANWHA TECHWIN predstavuje kompaktné 4 A 8 kanálové WISENET NVRS pre dopravné aplikácie
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ