ZDIEĽAŤ

Komunikačná jednotka 2N Indoor Compact slúži ako náprotivok k dverovým interkomom 2N a svojím spracovaním aj použitými materiálmi je určená ako prémiový interiérový doplnok domácností a rezidencií. Ľahko sa inštaluje a umožňuje intuitívne prijatie hovoru, otvorenie dverí, zobrazenie zmeškaných hovorov a ďalšie funkcie. To všetko v minimalistickom dizajne s farebným 4,3 „displejom a povrchom z tvrdeného skla.

Spoločnosť 2N, najväčší svetový výrobca IP interkomov, rozširuje svoj rad interiérových jednotiek o nový komunikátor 2N Indoor Compact, ktorý má slúžiť v rezidenčnom sektore. Predstavuje vyladenú kombináciu štýlu, odolnosti, jednoduchého ovládania a jednoduchej inštalácie a vzdialenej správy.

Dizajnový kúsok do každého interiéru

Nová komunikačná jednotka má farebný displej s rozmerom 4,3 palca s povrchom z troj milimetrového tvrdeného skla, ktoré v domácnosti zabezpečí maximálnu odolnosť proti poškriabaniu aj nárazom. Ovládanie je veľmi intuitívne vďaka veľkým farebne podsvieteným tlačidlám. Okrem funkcií ako prijatie videohovoru, otvorenie dverí, zobrazenie zmeškaných hovorov alebo zapnutie tichého módu, komunikátor v kľudovom režime navyše zobrazuje presný čas a dátum. Pri prijatí hovoru umožňuje jednotka 2N Indoor Compact prepnutie obrazu z kamery interkomu na záber z ďalšej externej IP kamery a tak si môžete overiť, že dovnútra púšťate tie správne osoby. Zvuk v HD kvalite garantuje použitie audio kodeku G.722, unikátny výstup pre reproduktor a systém pre potlačenie okolitých hlukov.

Jednoduchá inštalácia a vzdialená správa

Inštalácia a zapojenie jednotky 2N Indoor Compact je veľmi jednoduchá. Využitie štruktúrovanej kabeláže typické pre dnešné domy, umožňuje 2N Indoor Compact doslova zacvaknúť do systému a behom pár sekúnd zabezpečiť komunikáciu aj napájanie cez PoE. Špeciálna zápustná inštalačná krabica dovoľuje, aby sa aj po nepresnom zamurovaní dosiahlo vodorovnej polohy miernym pootočením displeja. Nastavenie všetkých nainštalovaných jednotiek, vytvorenie adresára aj upgrade firmwaru je možné vykonať cez webové rozhranie ako z lokálnej siete, tak aj vzdialene s využitím služby 2N Remote Configuration.

„Komunikátor 2N Indoor Compact je navrhnutý špeciálne ako luxusný doplnok interiéru domácností a rezidencií, a výborne tak rozširuje našu radu vnútorných komunikačných jednotiek. Umožňuje videohovory v najvyššej kvalite, a pritom má menšie rozmery a skutočne elegantný dizajn. Na vybraných materiáloch a vyladení užívateľského rozhrania sme si dali záležať, takže bude na trhu patriť medzi najvyššiu triedu,“ uviedol Tomáš Vystavěl, vedúci produktového manažmentu spoločnosti 2N.

Komunikačná jednotka 2N Indoor Compact sa dodáva v čiernom a bielom prevedení.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti 2N Telekomunikace, a.s.

O spoločnosti 2N Telekomunikace, a.s.

2N je popredná európska firma zaoberajúca sa vývojom a výrobou produktov z oblasti IKT a fyzickej bezpečnosti. Podľa správy IHS z roku 2016 je najväčším svetovým výrobcom IP interkomov, významným inovátorom je tiež v oblasti IP prístupových systémov, IP audia a IP výťahových komunikátorov. Spoločnosť bola založená v roku 1991 v Českej republike a má sídlo v Prahe. Teraz má 2N viac ako 230 zamestnancov a pobočky v USA, Veľkej Británii, Nemecku a Taliansku, disponuje tiež širokou distribučnou sieťou po celom svete. V roku 2016 sa spoločnosť 2N stala súčasťou globálnej skupiny Axis Group.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSieťová kamera AXIS špeciálne navrhnutá na snímanie ŠPZ
Ďalší článokAko môžu banky vyvážiť súkromie s bezpečnosťou a ochranou v pobočkách?
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ