ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje novú sieťovú kameru AXIS Q1700-LE špeciálne navrhnutú na snímanie jasných a ostrých snímok potrebných na rozpoznávanie EČV (evidenčné číslo vozidila ) vozidiel pohybujúcich sa rýchlosťou až 130 km / h.

Nová kamera AXIS Q1700-LE zabezpečuje požadovanú hustotu pixelov potrebnú pre identifikáciu EČV rýchlo sa pohybujúcich vozidiel v jednom jazdnom pruhu v rozsahu až 100 m počas dňa a až 50 m v noci. Pre nočný záber až do 100 m je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo osvetlenie AXIS T90D20 IR-LED.

Kamera je kompatibilná s aplikáciou AXIS Camera Station a pre rozpoznávanie a analýzu záznamu alebo živého obrazu možno použiť aplikácie tretích strán od väčšiny dodávateľov na trhu, či už ide o softvér inštalovaný na serveroch alebo priamo v kamere.

AXIS Q1700-LE je navrhnutá pre nasadenie do náročného vonkajšieho prostredia, a preto má robustnú konštrukciu s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Kamera má predĺžený ochranný kryt a poskytuje ochranné krytie triedy IP66, NEMA 4X a IK10, takže odolá hurikánom a vetru s rýchlosťou až do 60 m / s. Decentná kombinácia šedej farby s čiernym krytom sa skvele hodí do dopravného prostredia.

Medzi kľúčové funkcie patrí:

• Vynikajúce a ostré snímky poznávacích značiek vozidiel vo dne aj v noci
• Zaznamenianie EČV vozidiel pohybujúcich sa rýchlosťou až 130 km / h
• Snímanie až do 100 m
• Navrhnuté pre softvér tretích strán
• Robustný design pre drsné podmienky počasia

Pre optimalizáciu výkonu a čo najjednoduchšiu inštaláciu a nastavenie obsahuje kamera vstavaného asistenta snímania EČV vozidiel, ktorý automaticky upravuje parametre obrazu na základe výšky a vzdialenosti inštalácie od vozidiel a ich očakávanej rýchlosti. Je tak oveľa jednoduchšie nainštalovať na jednom mieste viac kamier, aby sa pokryli ďalšie jazdné pruhy.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPokročilé dynamické maskovanie od Axisu chráni súkromie ľudí pri video monitorovaní
Ďalší článokPrvotriedny dizajn a funkcie. Nový kompaktný komunikátor 2N je luxusným interiérovým doplnkom pre rezidencie
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ