ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavila nástroj AXIS Live Privacy Shield, jediný video analytický softvér pre IP kamery, ktorý maskuje ľudí v reálnom čase. Toto riešenie je veľmi spoľahlivé a cenovo výhodné. Prioritou je riešenie pravidiel a nariadení o ochrane súkromia, pričom zároveň umožňuje používateľom vidieť pohyb a činnosť v ich priestoroch. Vzhľadom k tomu, že tento softvér beží priamo vo vybraných kamerách Axis, nie sú potrebné žiadne drahé servery.

AXIS Live Privacy Shield porovnáva živý obraz s nastavenou scénou pozadia a aplikuje dynamickú transparentnú masku na oblasti zmien. Inými slovami, pohybujúce sa osoby a objekty sa zobrazia ako priehľadné fólie na pozadí. Celý proces sa odohráva rýchlejšie ako „mrknutie oka“ a účinne odstraňuje zhromažďovanie osobných údajov.

V predvolenom nastavení sa dynamické maskovanie aplikuje na celé zorné pole kamery, ale prevádzkovatelia si môžu vybrať, kde sa oblasti maskovania nepoužijú – napríklad, ak majú pásové dopravníky s pohyblivými objektmi, ktoré chcú vidieť. Taktiež je možné softvér nakonfigurovať tak, aby poskytoval samostatný video záznam bez dynamického maskovania, takže poverený personál má v prípade incidentu prístup ku všetkým podrobnostiam.

AXIS Live Privacy Shield je vhodný pre vzdialené video monitorovanie alebo nahrávanie v oblastiach, kde je video monitorovanie problematické kvôli pravidlám ochrany súkromia. Tento softvér je ideálny pre oblasti spracovania, výroby (priemysel) a logistické aplikácie, kde sa video monitoring používa predovšetkým na monitorovanie procesov – nie ľudí. Ďalšie potenciálne využitie je v maloobchode, zdravotníctve, školstve a vo vládnych zariadeniach.

Kľúčové výhody systému AXIS Live Privacy Shield

• Precízne zabezpečenie súkromia
• Spoľahlivé dynamické maskovanie v reálnom čase pri vysokých snímkových frekvenciách
• Cenovo výhodné a vysoko efektívne riešenie
• Jednoduchá inštalácia, konfigurácia a správa
• Ideálne pre vnútorné priestory s dobrým a stabilným osvetlením

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnota inteligentnejšieho a bezpečnejšieho video monitorovania vo verejnej doprave
Ďalší článokSieťová kamera AXIS špeciálne navrhnutá na snímanie ŠPZ
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ