ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavila cenovo dostupnú mini Fix Dome kameru s HD rozlíšením a integrovaným IR prisvietením pre exteriérové, ako aj interiérové použitie. AXIS Companion Dome mini LE je najnovším prírastkom do série – AXIS Companion. Táto séria predstavuje riešenia, ktoré zjednodušujú profesionálne video monitorovanie pre malé firmy, ale aj domácnosti.

AXIS Companion Dome mini LE je exteriérová kamera so všetkým, čo používatelia od spoločnosti AXIS a jej produktov očakávajú – má kompaktné rozmery, ponúka vysokokvalitný HDTV monitoring a zorné pole až 103 °, vďaka čomu dokáže pokryť (monitorovať) skutočne obsiahly priestor. Kamera je síce určená do exteriéru, ale jej prepracovaný a minimalistický dizajn zapadne aj do interiéru. Tento model je určený na monitorovanie objektov aj v náročnejších svetelných podmienkach, nakoľko ponúka technológiu úpravy dynamického rozsahu a IR osvetlenie – monitorovanie v tme.

Kľúčové funkcie – AXIS Companion Dome mini LE

· Vysokokvalitné video s rozlíšením HDTV 1080p / 2 Mpx
· Integrované IR prisvietenie / monitorovanie v úplnej tme
· Jasné snímky aj v zhoršených svetelných podmienkach
· Pripravená na použitie v exteriéry
· Optimalizovaná pre zníženie šírky pásma a ukladanie dát
· Sieťové pripojenie a napájanie prostredníctvom PoE

Kamera je súčasťou komplexného riešenia – AXIS Companion, ktoré ponúka spoľahlivosť profesionálneho video monitoringu pre vlastníkov malých firiem. Každé riešenie AXIS Companion sa skladá z kamier, nahrávacieho zariadenia a softvéru AXIS Companion.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPrincíp strojového učenia a jeho prínos vo video monitorovacích systémoch
Ďalší článokHanwha Techwin predstavila vysoko účinný softvér (S-COP) pre maskovanie videa
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ