ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin splnila požiadavku na jednoduchšiu inštaláciu a správu kamier pomocou najnovšieho modelového radu – Wisenet X Plus. Novinky sú vybavené osvedčenými základnými technológiami existujúcej série Wisenet X, ale vďaka svojej pokročilej modulárnej konštrukcii umožňujú jednoduchú inštaláciu.

Jednoduchá inštalácia, údržba a nové technológie sú jedinečnými a kľúčovými prvkami série – Wisenet X Plus. Tieto vlastnosti nadobudla nová séria vďaka modulárnej konštrukcii a motorizovanej PTRZ jednotke. Inovatívna konštrukcia umožňuje jednoduché nastavenie, nakoľko využíva magnety na uzamknutie jednotlivých modulov (snímačov) do puzdra pre okamžitú konfiguráciu. Okrem toho umožňuje séria X Plus aj jednoduché priradenie IP adresy pre rýchlejšiu konfiguráciu siete! Ako? Jednoduchým pripojením ethernetového kábla (RJ45) priamo ku kamere cez integrovaný vstup.

Tieto vlastnosti dokazujú, že séria Wisenet X Plus patrí medzi najjednoduchšie na inštaláciu, servis, ale aj aktualizáciu, čo šetrí nie len čas, ale aj peniaze. Okrem toho ponúka aj zvýšené pohodlie vďaka motorizovanej PTRZ jednotke, pričom sa zmena pohľadu nastavuje na diaľku. Tento proces je rýchly a celú inštaláciu/nastavovanie zariadení to podstatne zjednodušuje. Novinkou je aj flexibilnejší uhol sklonu kamery, čo je vítané najmä pri inštaláciách s nízkymi stropmi. Konvenčný uhol sklonu zostáva pri 67 stupňoch, ale kamery Wisenet X Plus majú rozšírený rozsah naklonenia až na 85 stupňov.

Novinky disponujú aj funkciou okamžitej reakcie na rôzne udalosti, nechýba im ani detekcia nárazov a nezvyčajných fyzických otrasov s okamžitou reakciou, teda upozornením používateľa/prevádzkovateľa. To je dané integráciou nových gyroskopických senzorov a možnosťou prehrávania zvuku. Funkcia prehrávania zvuku zlepšuje čas odozvy na alarm, pričom je možné do systému uložiť až päť vopred zaznamenaných hlášok pre užívateľom definované situácie – prostredníctvom zabudovaného mikrofónu. Ak sa počas monitorovania zistí ilegálny zásah, resp. sa aktivuje alarm, tak kamera okamžite spustí príslušnú zvukovú signalizáciu.

Séria Wisenet X Plus poskytuje bezkonkurenčnú spoľahlivosť a odolnosť aj v náročných prostrediach, čo je kľúčovou vlastnosťou bezpečnostných kamier – pretože bez týchto technológií a prvkov by nebolo možné monitorovanie objektov počas dažďa, sneženia alebo v prašnom prostredí a pod.

„Inovatívny modulárny dizajn kamier Wisenet X Plus ponúka neporovnateľnú produktivitu a použiteľnosť pre profesionálov, ako aj koncových používateľov. Očakávame, že toto riešenie bude úspešné, pretože maximalizuje časovú efektivitu a výrazne znižuje požadované náklady na inštaláciu.“ Uviedol zdroj zo spoločnosti – Hanwha Techwin.“

Modely série Wisenet X (Plus) ponúkajú vysokú spoľahlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom a fyzickým poškodeniam vďaka certifikovanému krytiu IP67, IP66, IP6K9K a IK10+. Samozrejmosťou je aj zvýšená odolnosť voči nízkym alebo vysokým teplotám v rozmedzí od -50 °C do +60 °C, čo umožňuje bezpečné používanie týchto zariadení aj v extrémne chladnom alebo horúcom prostredí.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNová séria nahrávacích riešení typu All in one s integrovaným PoE
Ďalší článokNové rádiometrické termálne kamery Wisenet T s meraním teploty
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ