ZDIEĽAŤ

Axis predstavil nové zariadenia s označením – AXIS Camera Station S22 AS (Appliance Series). Ide o „rodinu“ rekordérov s integrovaným PoE napájaním, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali spoľahlivé sledovanie videa/obrazu vo vysokom rozlíšení pre stredné a väčšie inštalácie. Jednoducho inštalovateľné rekordéry s až 24 kanálmi sú dodávané s licenciami AXIS Camera Station a predkonfigurovaným softvérom.

Všetky rekordéry z tejto série sú kompatibilné so širokou škálou kamier Axis, disponujú overenými hardvérovými komponentami, ako aj integrovanou zostavou nástrojov na nahrávanie. Nová séria zariadení AXIS S22 AS spĺňa všetky požiadavky na sledovanie videa/obrazu vo vysokom rozlíšení – max. 4K/Ultra HD. Zakomponovanie výkonného procesora a voliteľnej technológie RAID poskytuje vyšší výkon a spoľahlivé ukladanie údajov, čo je pri takýchto zariadeniach podstatným faktorom. Operačný systém je uložený na rýchlom SSD disku, aby bolo za každých okolností zabezpečené plynulé spustenie a ochrana dát v prípade zlyhania.

Kľúčové funkcie rekordérov série S22 AS:

• All-in-one riešenie s integrovaným PoE
• Flexibilné možnosti ukladania vrátane RAID
• Jednoduchá inštalácia
• Overená kvalita s rozsiahlou podporou
• Licencie AXIS Camera Station
• Nákladovo efektívne riešenie vďaka zvýšenej flexibilite ukladania a možnosti pridávania ďalších pevných diskov v prípade potreby.

Nová séria rekordérov ponúka vynikajúcu funkcionalitu, pričom sa veľmi jednoducho inštalujú a nastavujú. K dispozícii sú aj ako samostatné pracovné stanice do kancelárskeho prostredia alebo ako REC servery pre inštalácie do serverových miestností s 8, 16 alebo 24 kanálmi. K dispozícii je aj nová 12-kanálová verzia.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSieťové kamery chránené proti výbuchu výrazne zlepšujú prevádzkovú efektivitu
Ďalší článokInštalácia a správa kamier je teraz jednoduchšia ako kedykoľvek predtým: Privítajte sériu kamier Wisenet X Plus
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ