ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis predstavila novú sieťovú kameru AXIS Q6215-LE PTZ, aby uspokojila rastúci dopyt po viacúčelových PTZ kamerách so zabudovaným infračerveným osvetlením. Tento nový model je dodávaný s ½-palcovým snímačom a kombinuje vynikajúcu kvalitu obrazu s rýchlymi funkciami pan, tilt a zoom.

Kamera je vybavená funkciou Optimized IR s dlhým dosahom s infračervenými LED diódami, ktoré sa prispôsobujú priblíženiu kamery a poskytujú vynikajúce videá pri slabom osvetlení alebo úplnej tme až do 400 metrov. Táto kamera je ideálna pre dohľad na otvorenom priestranstve, ako sú letiská, prístavy a diaľnice, a jeho robustný dizajn vydrží najťažšie poveternostné podmienky vrátane rýchlosti vetra až 245 km / h.

Medzi kľúčové vlastnosti kamery AXIS Q6215-LE PTZ patrí:


• Optimalizované IR až do 400 metrov
• ½ „senzor pre vysokú citlivosť a dynamiku svetla
• V súlade s MIL-STD-810G a NEMA TS-2
• Rozlíšenie HDTV 1080p, WDR, Lightfinder a 30x optický zoom
• Zahrnuté sú aj analýzy AXIS Guard Suite

Flexibilný dizajn kamery umožňuje jeho montáž smerom nahor alebo nadol, priamo na povrch alebo na stenu alebo tyčový držiak. Okrem toho obsahuje stierač na odstránenie prebytočnej vody a je kompatibilný s IP66, IP68, IK10 a NEMA 4X.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAktualizovať alebo neaktualizovať?
Ďalší článokAko termálne kamery zlepšia Váš monitorovací systém
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ