ZDIEĽAŤ

Pri návrhu novej rohovej kamery Wisenet TNV-7010RC s rozlíšením 3 MPx od Hanwha Techwin boli zohľadnené požiadavky polície, väzenskej služby a psychiatrických liečební, ktoré majú povinnosť zamedziť sebapoškodzovaniu väzňov a pacientov.

Kamera Wisenet TNV-7010RC disponuje vstavanou funkciou IR prísvitu s vlnovou dĺžkou 940 nm, ktorá vysiela infračervené žiarenie do vzdialenosti až 10 metrov s dlhšou vlnovou dĺžkou ako klasický IR prísvit s červeným nádychom. Toto žiarenie je pre ľudské oko neviditeľné, a nedochádza tak k rušeniu spánku osôb v zabezpečených miestnostiach. Uvedená kamera s funkciou deň / noc je schopná snímať čistý a ostrý farebný obraz aj potom, čo osvetlenie klesne na úroveň 0,3 Luxu; disponuje širokým dynamickým rozsahom (WDR) až 120 dB pre presnú reprodukciu scén obsahujúcich veľmi svetlé aj veľmi tmavé plochy.

Ochrana proti zraneniu

„U väzňov či pacientov bohužiaľ dochádza k prípadom sebapoškodzovania, čo sme zohľadnili v rohovej konštrukcii kamery Wisenet TNV-7010RC, okolo ktorej v prípade správneho spôsobu montáže nemožno uviazať slučku,“ uviedol Uri Guterman, šéf produktového a marketingového manažmentu zo spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

„Starostlivo premyslený bol aj návrh púzdra, aby sme zaistili dostatočnú odolnosť v prostredí zabezpečených miestností. Napríklad disponuje anti-vandal prevedením na úrovni IK10+ a ochranou proti vniknutiu IP66 a IP6K9K, rovnako tak ako funkciou detekcie nárazov, ktorá upozorní na obsluhu kontrolného pracoviska na prípadné pokusy o poškodenie kamery.“

Na ochranu súkromia väzňov alebo pacientov možno presne nastaviť maskovanie zón v určitej oblasti zorného poľa kamery; obojsmernú komunikáciu zase uľahčuje vstavaný mikrofón a podpora zvuku.

Kľúčové vlastnosti

Kamera Wisenet TNV-7010RC s kompresiou H.265 a funkcií multistreaming ponúka dlhý zoznam ďalších funkcií a vlastností na uľahčenie práce zamestnancov monitorujúcich otvorené priestory policajných staníc, väzení alebo psychiatrických liečební. Jedná sa o vstavanú sadu analytických funkcií, ako je rozpoznávanie neoprávnenej manipulácie, detekcia podozrivých postávajúcich osôb, smerová detekcia, detekcia rozostrenia, detekcia zahmlievania, virtuálne hranice, detekcia vstupu / výstupu, rozpoznávanie výskytu / zmiznutie objektov, detekcia audia, rozpoznávanie tvárí, detekcia pohybu a klasifikácie zvukov.

Režim “Hallway“ je vysoko účinným spôsobom monitorovania úzkych zvislých priestorov, napr. chodieb, kedy kamera môže produkovať obraz s pomerom strán 9:16 x 3: 4, a tak účinne fungovať aj vo vysokých a úzkych priestoroch.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAko udržiavať počítačovú bezpečnosť vo všetkých vašich zariadeniach
Ďalší článokHanwha Techwin a spoločnosť FF Group vyvinuli komplexný rad inteligentných ANPR riešení pre kamery Wisenet.
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ