ZDIEĽAŤ

Analýza detekcie narušenia, AXIS Perimeter Defender, teraz podporuje aplikáciu automatického sledovania PTZ (pan-tilt-zoom) a umožňuje bezproblémovú spoluprácu s PTZ kamerou s cieľom poskytnúť vylepšené riešenie pre perimetrickú ochranu. Nová aplikácia umožňuje termálnej alebo vizuálnej kamere, ktorá ovláda systém AXIS Perimeter Defender na detekciu osôb a vozidiel, a ak sa aktivuje alarm, prevziať kontrolu nad PTZ kamerou na sledovanie a približovanie objektov alarmu.

Vďaka automatickému sledovaniu PTZ AXIS Perimeter Defender odošle údaje o polohe objektov do PTZ kamery a tým riadi smer a úroveň priblíženia PTZ kamery. Kamera PTZ automaticky upravuje úroveň priblíženia tak, aby zobrazovala všetky objekty alarmu vrátane nových, ktoré sa objavujú v detekčnej zóne kamery. Aplikácia umožňuje pevnej kamere udržiavať pokrytie detekcie na veľkej ploche, zatiaľ čo PTZ kamera sa môže automaticky priblížiť, aby poskytla viac podrobností o objektoch alarmu. Prevádzkovateľ môže kedykoľvek manuálne ovládať kameru PTZ, napríklad keď sa autotracking PTZ zastaví, keď sa objekty pohybujú z detekčnej zóny pevnej kamery.

Kľúčové výhody:

• Získajte podrobnosti o objektoch alarmu bez toho, aby ste ohrozili detekciu
• Automatické ovládanie PTZ kamery
• Kamera PTZ automaticky zachováva všetky objekty alarmu
• Jeden program manažmentu na nastavenie analýzy v pevnej kamere a PTZ autotracking aplikácie v PTZ kamere

AXIS Perimeter Defender PTZ Autotracking je kompatibilný s konkrétnymi kamerami Axis PTZ a umožňuje pripojenie jednej pevnej kamery k jednej PTZ kamere. Táto funkcia vyžaduje samostatnú licenciu z analýzy AXIS Perimeter Defender.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHANWHA TECHWIN predstavuje multi-senzorovú kameru WISENET P
Ďalší článokAxxonSoft Video analytické nástroje
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ