ZDIEĽAŤ

Vytvorenie dokonalého monitorovacieho systému pre vášho klienta môže byť náročné. Pri toľkých dostupných komponentoch je potrebné venovať množstvo času na to, aby bol systém plne funkčný a vyhovoval požiadavkám klienta. Spoločnosť Axis má celý rad nástrojov na podporu tvorby vášho projektu od začiatku až do konca.

Voľne prístupné nástroje Axis ponúkajú integrátorom a ďalším zainteresovaným stranám, jednoduchú cestu ako nájsť správne komponenty, pri navrhovaní monitorovacích systémov. Nástroje pomáhajú šetriť čas v každej fáze projektu, od návrhu až po inštaláciu a údržbu konkrétneho projektu/systému.

Axis nástroje sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky zákazníkov v reálnom čase, používateľsky prívetivým spôsobom.

1. Vyhľadávanie a porovnávanie produktov

Porovnajte a vyberte tie správne komponenty pre váš monitorovací systém.

Nástroj Axis vyhľadávanie produktov (Product Selector) je priebežne aktualizovaný tak, aby obsahoval všetky dostupné produkty spoločnosti Axis a stal sa tak veľmi komplexným a užitočným nástrojom. Používajte ho ako online katalóg, aby ste získali okamžitý prístup k funkciám a technickým parametrom produktu. Môžete jednoducho filtrovať vaše vyhľadávania a porovnávať produkty. Vďaka tomu jednoduchšie a rýchlejšie nájde požadovaný produkt alebo viacero produktov, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.

Nástroj Axis vyhľadávanie príslušenstva (Accessory Selector) vám pomôže nájsť správne príslušenstvo pre kamery alebo iné produkty, ktoré ste si zvolili. Zabezpečí hladší inštalačný proces a menej prerušení spôsobených napríklad nesprávnym výberom montážneho príslušenstva alebo napájania.

2. Plánovanie a dizajn systému

Keď potrebujete pomôcť pri plánovaní a optimalizácii vášho monitorovacieho systému, Axis ponúka nástroje, ktoré vám pomôžu aj v tomto smere. Či už ide o umiestnenie, pokrytie priestoru kamerou, výpočet požadovaného úložného priestoru alebo šírky pásma.

AXIS Site Designer je nástroj na navrhovanie monitorovacích systémov všetkých veľkostí. Poskytuje obrovské príležitosti na zníženie času pri vytváraní cenových ponúk a zjednodušuje výber komponentov. Umožňuje efektívne vyriešiť konkrétne úlohy, ako napríklad výber a umiestnenie správnych kamier na sledovanie v rôznych oblastiach, pomocou správneho príslušenstva. Je ľahké vytvárať, tlačiť alebo zdieľať dokumentáciu a cenové ponuky, rovnako ako ich upraviť za niekoľko minút podľa požiadavky. To šetrí čas a ponúka možnosť vytvoriť viac projektov a zvýšiť tak šance na zvýšenie výnosov.

Softvér CAD: Ak navrhujete bezpečnostný systém v aplikáciách ako Autodesk Revit, Trimble SketchUp alebo Microsoft Visio, môžete použiť voľne dostupné pluginy, aby ste do návrhu zahrnuli presné modely kamier. Tieto nástroje vám pomôžu získať profesionálnejší výstupný produkt tým, že ponúkajú celé rodiny kamier v rôznych stupňoch zložitosti (2D alebo 3D tvary kamier). Takýto nástroj pomáha lepšie vizualizovať napríklad pokrytie alebo nastavenie zorného poľa pre konkrétnu kameru.

3. Inštalácia a správa systému

Aktualizácia a udržiavanie monitorovacích systémov, najmä veľkých systémov s množstvom rôznych komponentov, môže byť zložitá a časovo náročná činnosť. Pre zlepšenie správy a zabezpečenia vášho systému je tu hneď niekoľko nástrojov, ktoré umožňujú aktualizáciu a optimalizáciu zariadení a systémov rýchlo, jednoducho a efektívne.

Správca zariadení AXIS (Device Manager) zjednodušuje inštaláciu a správu všetkých zariadení vo vašom monitorovacom systéme Od konfigurácie nových zariadení až po inštaláciu updatov v existujúcom systéme. Napríklad namiesto toho, aby ste museli aktualizovať zariadenia po jednom, môžete to robiť v skupinách na jednom mieste, alebo zvládnuť niekoľko tisíc zariadení na viacerých miestach, čo môže výrazne ušetriť čas a znížiť nároky na celkový proces.

4. Súbory na prevzatie

Táto časť Axis nástrojov vám pomôže, keď potrebujete prevziať pluginy. Sú zhromaždené na jednom mieste, aby boli prístupnejšie. Všetky je môžné zadarmo stiahnuť do vášho laptopu alebo počítača.
Nástroje sú prehľadné a vytvorené tak, aby sa s nimi ľahko pracovalo. Všetky nástroje je možné nájsť pokope na webstránkach spoločnosti Axis v časti nástroje.

Okrem nástrojov je možné na stránkach získať veľa ďalších užitočných vecí ako návody, firmvéry, vzdelávacie materialy, atď., ktoré vám môžu pomôcť pri navrhovaní systémov.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBudúcnosť ropného priemyslu _ Vývoj automatizácie
Ďalší článokHANWHA TECHWIN predstavuje multi-senzorovú kameru WISENET P
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA