ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin ďalej posilňuje svoju prémiovú radu Wisenet P. Na trh uvádza novú IP kameru s ultra vysokým rozlíšením Wisenet PNM-9320VQP, ktora so 4 senzormi a samostatne integrovanou PTZ kamerou je navrhnutá tak, aby poskytovala cenovo výhodné riešenie na detekciu a sledovanie objektov na otvorených priestranstvách.

Možnosť vymeniteľných modulov s objektívmi s rozlíšením 2 a 5 megapixelov umožní senzorom kamery zabudovaným do modelu Wisenet PNM-9320VQP pracovať spoločne na snímaní 360 stupňových obrazov s rozlíšením až 20 megapixelov. Okrem toho sa prvok kamery PNM-9320VQP 2-megapixelová PTZ kamera automaticky spustí, aby si priblížila a sledovala pohybujúci sa objekt v zornom poli statických kamier, alebo sa presunula na prednastavenú prepozíciu. tak isto je možné ju používať operatívne na zobrazenie lepšieho detailu obrazu.

„Vďaka integrovaniu PTZ kamery do tela PNM-9320VQP sme schopní poskytnúť cenovo dostupné a efektívne riešenie pre aplikácie v oblasti monitorovania veľkých miest, ako sú parkoviská, nákupné centrá a sklady,“ povedal Uri Guterman, vedúci Produkt & Marketing divízie pre spoločnosť Hanwha Techwin Europe.

„Okrem toho, že náklady na inštaláciu a údržbu sú podstatne nižšie, koncoví používatelia sa môžu vyhnúť vyšším nákladom, ktoré by vznikli pri variante použitia piatich samostatných kamier na pokrytie tej istej oblasti a dosiahnutie rovnakej úrovne funkčnosti.“

Kľúčové vlastnosti

Kamera PTZ poskytuje najlepší dynamický rozsah (WDR) na svete, ktorý dosahuje až 150 dB, aby poskytovala zábery v náročných scénach, ktoré súčasne obsahujú veľmi jasné a veľmi tmavé oblasti. Takéto výkonné WDR majú aj 2 megapixelové moduly. 5 megapixelový modul je dodávaný so 120 dB WDR.

Odolnosť antivandal IK10 a IP66 poskytuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a prípadným nárazom. PNM-9320VQP je vybavená senzorom gyroskopu, ktorý ponúka presnú stabilizáciu obrazu, keď je rušený otrasmi spôsobenými vetrom alebo vibráciami. K ďalším kľúčovým funkciám patrí 5 vstavaných slotov pre SD karty, ktoré pomáhajú udržiavať dáta v bezpečí v prípade prerušenia siete. Funkcia Defog odstraňuje rozmazané zábery zachytené za hmlistých podmienok a korekcia zaoblenia obrazu (LDC) kompenzuje skreslenie obrazu, ktoré sa vyskytuje pri širokouhlých objektívoch.

WiseStream II

Multi-streaming PNM-9320VQP podporuje kompresiu H.264, H.265 a MJPEG. Efektívnosť šírky pásma sa zlepšuje až o 99% v porovnaní so súčasnou technológiou H.264, kde H.265 využíva kompresnú technológiu WiseStream II, ktorá dynamicky riadi kódovanie a kvalitu kompresie podľa pohybu v obraze.

Wisenet PNM-9000VQ

Spoločnosť Hanwha Techwin tiež predstavila multi-smerovú kameru Wisenet PNM-9320VQP, ktorá so 4 vymeniteľnými objektívmi, ktoré dokopy dokážu bez problémov zachytiť 360 stupňové snímky s rozlíšením až 20 megapixelov, zdieľa mnoho funkcií kamery PNM-9320VQP.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVytvorte dokonalý monitorovací systém s pomocou nástrojov Axis
Ďalší článokNová funkcia PTZ Autotracking s AXIS Perimeter Defender
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ