ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavila novú sieťovú kameru F101-A XF P1367 s ochranou proti výbuchu certifikovanú pre triedy I, I / II / III, divíziu 1 a zónu 1, ako aj ATEX a IECEx. Jednoduchá inštalácia a integrácia IP kamery je uzavretá v hliníkovom kryte, ktorý sa používa v nebezpečných priestoroch, ako napríklad v priemyselných zariadeniach.

Použitím červenej farby je kamera viditeľnejšia a efektívnejším spôsobom odstrašujúca, čím poskytuje dôležitú súvislosť s bezpečnosťou a ochranou. Bola navrhnutá tak, aby pomohla odhaliť neoprávnené osoby a monitorovala bezpečnosť zamestnancov v potenciálne výbušnom prostredí. Objektív i-CS umožňuje kamere automaticky nastaviť jej zaostrenie a zorné pole môže byť nastavené na diaľku. Obrázky sú tiež optimalizované pre forenzné účely bez ohľadu na svetelné podmienky vďaka funkcii Lightfinder a WDR-Forensic Capture.

Medzi kľúčové funkcie patria:
Certifikované pre triedy I / II / III, divíziu 1 a zónu 1
Certifikované pre ATEX a IECEx
Vzdialené priblíženie a zaostrenie pomocou objektívu i-CS
Rozlíšenie 5 MP pri rýchlosti 25/30 fps

Nízka hmotnosť fotoaparátu uľahčuje inštaláciu a správu na vysokých vežiach alebo na budovách. Produkt zostáva naďalej nákladovo efektívny pre koncového zákazníka.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPohľad na nové bezpečnostné trendy v roku 2018 – a ich potenciálny vplyv v roku 2019
Ďalší článokTechnologické trendy pre rok 2019
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ